Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző hogy valakin...

Mennyire jellemző hogy valakinek húszon éves korába legyen identitáskrízise?

Figyelt kérdés
Kamaszként maximálisan tudtam hogy ki vagyok én, volt magamról alkotott képem, jól éreztem magam. Boldog voltam. Most hogy "felnőttem" úgymond, egyszerűen nem találom magam a világban. Nem tudom hogy érhetném el a céljaimat, nem tudom magam elhelyezni a világban, bizonytalan és boldogtalan vagyok.
2015. nov. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk. Én is tanácstalan vagyok.
2015. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt megfelelő családi háttér, ami terelgetett volna a tudatos jövőépítés felé, akkor huszonévesen szembesül ilyenekkel az ember, hogy öregszik, de nem ér el semmit az életben, nem jut előbbre, azt se tudja mit akar, milyen jövőt képzel el magának. Akkor mitől lenne boldog? csak sodródik célok és önmegvalósítás nélkül. Ekkor derül ki, hogy az idő rohan és más nem fogja a nehézségeket leküzdeni helyette.
2015. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele egy kicsit. Szerintem ez a mi generációnkra igaz a leginkább (85-95 között születettekre gondolok).


Itt vagyunk egy pocsék országban, ahol pár nagyon extrém kivételtől eltekintve nincs igazán lehetőségünk egyről a kettőre lépni és közben szopatnak minket minden elképzelhető oldalról... Hát, nem szeretek fiatal felnőtt lenni, bevallom őszintén. Pedig jó szakmám van.

2015. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A világ elég rémes egy hely, egy rendes ember soha nem fogja tudni teljesen megtalálni benne a helyét.

Az értékrendünknek kell szilárdnak lennie, akkor legalább nem sodródunk. A belső békénket kell megtalálni, nem külső dolgokra építeni. Ha valaki eddig eljut akkor legalább önmagában rend lesz, még ha a világ körülötte a feje tetejére áll is.

2016. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!