Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a rock/metál...

Mi a véleményetek a rock/metálos emberekről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint kapok hideget is meg meleget is , hosszú hajam van és sokan magyaráznak hogy vágjam le meg stb nem tudom ki szokott e rajtam kívül ilyen dolgokat kapni , engem nem nagyon zavar mert igy érzem jól magam , arra lennék kiváncsi hogy ki hogy ítéli meg a rockereket , köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 2. 08:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%
Hogy szeretik a rock zenét és bátrak, hogy felvállalják önmagukat és mernek különbözni a nagy tömegtől. Nem tartoznak azon sokak közé, akik nem önmaguknak akarnak megfelelni, hanem a többi embernek, gondolván....jajj de mit fognak szólni az emberek, ha ezt felveszem. Úgyhogy részemről (bár nem vagyok külsőre rocker csaj, de imádom a rock zenét) nagy piros pont nektek!
2015. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

"sokan magyaráznak hogy vágjam le meg stb"


O te szegeny, teged kitaszit a tarsadalom, blabla.


Senki le se xarta mar 20 eve sem ha hosszu hajad volt, nemhogy manapsag.


Hagyd mar ezeket a reg elfaradt klisseket, nem kell egy elore kitalalt szerep amit jelmezzel egyutt magadra huzol.

2015. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

"mernek különbözni a nagy tömegtől."


Voltal mar rockfesztivalon? :)))


"Ti itt mind egyenisegek vagytok"

2015. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a gépjárműoktatóm volt nagyon rocker/metál fan tag, egy totál idegbeteg volt az ürge, mindenki nagyon utálta.

De volt egy barátom, ő anno Iron Maident hallgatott, meg sok hasonló együttest, belőle dőlt a baromság folyamatosan, nagyon jófej ember.

Anno én is hasonló zenéket hallgattam, de mióta megszűntem létezni egy bizonyos frusztráló közegben, teljesen leszoktam róla.

2015. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Vannak köztük értelmesek és sötétek is. Tudom, mert magam is az vagyok, és már tini korom óta ilyen körökben mozgok
2015. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az első komment nagyon szépen meg van fogalmazva a dolog, szép gondolatment vannak még itt értelmes emberek,

A másodiknak viszont nem tudom mi a probléma mivel nem a 20 évvel ezelőtti klisére gondoltam hanem hogy 2015-ben mi a vélemény.

A többieknek is köszönöm nagyon szépen megfogalmazott dolgok :)

2015. nov. 2. 09:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, nekem is vannak ilyen barátaim, hosszú haj, bőrkabát stb. Én inkább az old school hip-hop híve vagyok, mivel pont a gyerekkoromban élte az aranykorát ez a műfaj. Ettől függetlenül nagyon szeretem a rockot és a metalt is, de akkor sem érdekelne, hogy ki mit hallgat szabadidejében és hogyan öltözködik, milyen haja van, ha épp a falra másznék az ilyen zenéktől.
2015. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
A stílussal semmi gond, mindenki azt csinál amit szeretne, felőlem járkálhatsz égő hajjal, az sem zavar, nem a stílus az idegesítő , hanem az emberek, volt 1 osztálytársam, hungarista,rock, metal, hosszu haj, stb.. de egy akkora barom, nyomorék volt, h mindenki csesztette, ha mondjuk 1 tök normális embernek lenne ez a stílusa , leszarnám, persze azért ne ugy nézz már ki mint 1 kutya , az eléggé szemet szúr, ezen a stíluson belül is lehet normálisan kinézne, nem büdös szájjal , meg kócos hajjal megjelenni... akkor nyilván megszólnak.
2015. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

" nem a 20 évvel ezelőtti klisére gondoltam hanem hogy 2015-ben mi a vélemény. "


Nem erted. Mar 20 evvel ezelott SEM ERDEKELT SENKIT, ha hosszu a hajad. Manapsag meg plane nem, ezert mondom hogy reg elkoptatott klisseket huzol magadra. Talan 30-40 eve volt ez tema, hogy hosszu a hajad, vagasd le.


A rockerseg egy elore gyartott szerep, ugyanugy mint a neger repper meg a hipszter meg a kefehaju pawa. Semmivel nem jobb, nem rosszabb, pont ugyanolyan. Semmivel sem vagy eredetibb, nem vagy jobban "egyeniseg" mint barki mas, aki ugyanilyen konzervszerepeket huz magara.


Amit leirtal az is csak a póz resze, amit magadra huztal (beszolnak, de nem erdekel igy erzem jol magam) ugyanezt a fantaziatlan szoveget millioan elmondtak mar elotted, es fogja meg szamtalan meg nem ertett kiskamasz.


En azt javaslom neked, hogy keresd meg onmagad. Most nem vagy az, csak szerepet jatszol.

2015. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2015. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!