Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől számít...

Szerintetek mitől számít primitívnek, alpárinak valaki, mitől "alja" egy ember? Ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan csövesekre gondolok egyébként.
2015. nov. 2. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Műveletlen , korlátolt ,nincs önismerete , büszke a semmire , gátlástalan , tolakodó , önsajnáltató , átlátszóan ravaszkodó , hazudozó , megtéveszthető , felvág a szenvedélybetegségére
2015. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pl. van egy ismerősöm, aki csúnyán beszél. A buszon szoktunk találkozni. hangosan hallgat zenét, pedig többször kinyilvánítottam már erről a véleményem. És hangosan szid bizonyos embercsoportokat. Nem az a baj, hogy véleménye van, hanem hogy szétordítja. Meg hogy simán mond olyanokat, hogy megizzadt, elmeséli, mikor kivel szexelt. Egyáltalán nem csöves, hanem egyetemista.
2015. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hisztynka ***** válasza:
66%

A viselkedésétől ha egy büdös bunkó például.

Meg akkor, ha igénytelen. Most itt nem a ruhája minőségére gondolok, hanem a tisztaságára. Tehát, ha koszos, izzadt, ápolatlan és azmellé még egy tapló is.

2015. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az itteniek fele. Kárörvendő, rosszindulatú, befordult kisember, akit véd a névtelenség, de a valóságban alig mer ránézni másokra.
2015. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Aki direkt, vagy akár akaratlanul (nem volt gyerekszoba, minta) viselkedésével kilóg a társadalmi normákból, idegesíti a környezetét vagy a hangoskodásával, vagy obszcén, szexista megjegyzéseivel, mindehhez nem veszi észre ha sok a környezetének és nem bírja a kritikát, nem érdekli, ha másokat megsért a viselkedésével, de felháborodik, ha átgázolnak rajta. Nincs megfelelően szocializálva, hiányoznak az empatikus képességei emiatt másokkal szemben, mivel nem szeretik és ő sem szereti önmagát, csak vagyon és kinézet alapján ítélkezik mások felett, mivel nem jut tovább mások megismerésében a felszínnél, hiszen menekülnek tőle. Ismerek ilyet.
2015. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én ismerek egy lányt, aki régen olyan csóró volt, hogy nem egyszer kéregetnie kellett kaját, meg feljárt barátnőmékhez enni. Lehúzott rengeteg fiút pénzel, piával, ruhával és utána kinevette, le rondázta őket. Azóta eltelt egy év és most van munkája, egy pékségben eladó. 8 általánosa van meg, de eszméletlenül nagy az arca. Olyanokat posztol fb-ra, hogy az a pasi akinek nincs pénze, semmit sem ér, számára forintos az az ember aki pénz nélkül elmegy bulizni. Ilyen idézeteket oszt meg: "csak a buta nő keres gazdag férfit magának, és vetet szép holmikat mással, hiszen őt Isten nem áldotta meg az intelligencia szépségével. Viszont az okos nő független, vannak ötletei és nem szorul rá, hogy más pénzét költse, hiszen bármit akar, azt ő veszi meg magának./Coco Chanel"

Büszke arra, hogy meghízott, úgy öltözik mint egy k...rva, eszméletlenül könnyen kapható, pucsít és mellét kirakja minden képén, trágárul beszél, olyan kifejezéseket használ mint a 15 évesek.

és büszke magára, lenéz mindenkit. komolyan, az ilyen emberek hol élnek?

Szerintem ő az aljaréteg egy tökéletes mintapéldánya.

2015. nov. 2. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan leírtak sokféle dolgot, de alpárinak és közönségesnek tulajdonképpen a bunkó embereket hívjuk, akik nem tudják, hogy illik viselkedni. Pl. fütyülnek a nők után vagy hangoskodnak ott, ahol nem illik. Tény, hogy sok más egyéb negatív tulajdonság is van az emberekben, de nem mindegyik illik ide.
2015. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

A válaszodból például az tényleg alpáriságra utal, hogy az illető káromkodik, úgy öltözik, mint egy k**rva. De az, hogy régen nem volt pénze, most meg menőzik, az nem. Az szimplán kétszínűség, nagyképűség, ostobaság.


A Coco Chanel-idézettel nem tudom, mi a baj. Az nem butaság, és Chanel maga minden volt, csak nem alpári.

2015. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tökéletesen ellentmond magának ezzel az idézettel..
2015. nov. 3. 20:22
 10/11 BubblyButterfly válasza:

Én szerintem primitív és alpári az az ember aki az utcán jó hangosan elkezdi ecsetelni a szexualis életét, vagy ha jó hangosan egy nagyot böfög. Ki csúszhat de egy pardont illene mondani.

Fennhordja az orrát a semmire.

Igénytelen és büdös hónalj szaga van. Egy nőt ismertem akire ezek jellemzők voltak. Olyan büszke volt magára hogy borzalmas...

2020. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!