Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok és furán...

36 hetes vagyok és furán érzem a hasam. Ez normális vagy azért csomagoljam össze a cuccom? A derekam fáj, és a hasam alja úgy fáj, mint mikor meghúzza az ember, olyan húzó érzés. Néha be is görcsöl és keményedik.

Figyelt kérdés

Ugye még van idő a szülésig? Vagy kell aggódnom? Egyre többször van jóslóm, ami már a 30. héttől van. Elég erősek is ilyenkor a görcsök, van hogy éjjel is felébredek rájuk.

Nem korai ez?


2009. szept. 13. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én 35 hetes vagyok és szintén ezek a tüneteim vannak ,nekem már össze van pakolva korházi csomag de azért még jó lenne ha bennt maradna a babó 1picit.Könnyü szülést kivánok neked!
2009. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp pakolj össze :) Az a tuti. Barátnőm épp 2 napja ment be szülni, 36 hetesen pedig előtte volt dokinál, semmi jel nem utalt arra hogy indulni készülne a baba.

Szegény ott kapkodott a cuccokkal, meg a férjét küldte haza szülés után összeszedni a holmikat :)

Első baba, nem gondolta hogy ilyen hamar meglesz.


Én mondjuk ilyen tünetekkel még hetekig húztam és 41.hétre szültem meg, de nálad lehet másképp!!

Amúgy a 36 hetesnek megszületett kisfiú eskü jobban vette az akadályokat mint anno az én kisfiam :) egyből ügyesen szopizott, az anyukának is beindult a teje, és 300 gramm pluszal jöttek haza!!!

Mi meg még régebben a fiammal jól megszenvedtünk, kezdve a fogyástól, a sárgulásig mindennel :)

Tehát maradhat még a babád, de ha már jönne az se nagy baj!!!

2009. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Akkor azért inkább beteszem a táskába a cuccokat. Remélem még pár hétig bent marad a babám.

Első válaszoló, neked is majd könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 13. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is pakolj össze! A bnőm 34hetesen megszült. Nem tudom mi van a levegőben, de sokan szülnek elöbb. Könnyű szülést és boldog babázást kivánok. 35 hetes km.
2009. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!