Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek egyesek...

Miért szeretnek egyesek beleszólni mások életébe?

Figyelt kérdés

Utálom, mikor mások rákezdenek, hogy "Jaj, minek veszel ruhákat, a munkahelyeden úgyis tök mindegy, hogy nézel ki"

Meg "Jaj, miért most kezdesz el x tevékenységet, azt már fiatalabban el kellett volna"


Ennyire unatkoznak? Más lenne, ha èn kèrtem volna a vèleményüket, de a páromèn és a barátaimèn kívül senkiét sem szoktam


2015. nov. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak+Irigyek. Valószínűleg baromi unalmas, egyhangú, szürke, szánalmas életük van, és másokat is próbálnak erre a szintre lehúzni, zavarja őket ha sikert érsz el, vagy minőségi dolgokat veszel, mert ő nekik ez nem jön össze. Az ilyen emberek ellen a legjobb fegyver a gőgös közöny, magasról le kell szarni őket, aztán had pukkadjanak meg az irigységtől. Sosem értettem, h egyesek miért foglalkoznak folyton mások életével, miért szólnak be, miért akarnak rosszat másoknak. Inkább a saját életükkel kéne foglalkozni, és azt jobbá tenni.
2015. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mert addig sem kell a saját bajukkal foglalkozniuk :D
2015. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóó hogy a kettes állításod milyen igaz. Családtól, barátkotól megkaptam hogy minek kezdesz el jégkorongozni, már 20 éves vagy, semmire nem viszed csak elb&@&##szod a pénzt, nem mellékest lány is vagy...szóval unalom és irigység, hogy ők ilyet nem mernek/tudnak/lehetőségük nincs rá.
2015. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert tudom, mindenki életét jobbá tudom tenni. De egyszeri kérés után örökre leállok.
2015. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Minek válaszoljak, ha most írtad le, hogy nem érdekel a véleményem???
2015. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!