Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a szülők/...

Miért van az h a szülők/ nagyszülők szeretnek beleszólni a gyerek/ unoka életébe? Többi lent

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Van egy kapcsolatom együtt is élünk és már menyasszony vagyok. Mamám kertszomszéd és mindig beleszól mindenbe. Ha a párom csinál valamit az a baj ha épp nem csinál az. Mindent rá akar fogni.

Nem értem miért nem lehet elfogadni az ember társát akármilyen is?

Nem iszik nem dohányzik nem jár kocsmába , rendesen dolgozik.

Erre mégis ezt kapom. Mindig baj minden. Sose jó semmi.

Ma már teljesen kiborított és elég csúnyán összevesztünk. Talán nekem sem így kellett volna reagálnom de mikor kérdezte h miért pártolom annyira teljesen kiborultam.

Hogyne pártolnék olyat akit szeretek és akivel családot akarok?

Ugyanúgy pártolom a családom is ha kívülálló rosszat mond.


Nem értem. Annak idején azt mondták ha én is dolgozok majd azt csinálok amit akarok.

Mindketten dolgozunk mégis mindenbe beleszólnak.


Szeretném végre úgy élni az életem ahogy nekem jó és azzal akivel akarom anélkül h megjegyzéseket tennének.


Olyan nehéz ezt megérteni??


Más is van ilyen helyzetben?


2013. nov. 14. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Elárulnád mibe köt vele? Ennek ismerete nélkül nagyon nem lehet senkinek igazat adni.
2013. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Mert ok tapasztalabbak es segíteni szeretnének.
2013. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ásta a kertet. Évek óta ő ásta otthon is még a szüleivel lakott. Mama szerint nem jól ássa.

Volt ott egy téglakupac amihez nem nyúlt senki erre ma azzal jön h a párom jól szét dúrta.

Meg vettünk fát amiért anyummal mentünk. A páromnak mondtam hozzon x összeget ami kell annyi mázsa fára amit venni akartunk. Erre többet raktak a kocsira anya kipótolta azzal a 3000 ft-tal amit miután hazaértünk a fával egyből oda is adtam anyának. Erre a szememre veti h azt is pont ugy számolta ki miért nem adott többet. Mert mondom én szóltam neki h annyit hozzon. Pont ebédszünete volt dolgozott ezért mentem anyával a fáért.

Akkor ki is fizettem erre a szememre veti ezt is.

2013. nov. 14. 10:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Segíteni akarnak? De így h kikészítenek ezzel h nem fogadják el azt akivel együtt élek és szeretem?
2013. nov. 14. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok 1,5 éve házas a saját lakásomba lakunk és anyukám irányítani akar. Pont tegnap volt vele ebből egy hatalmas összeveszésünk...
2013. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jól csinál valamit akkor legközelebb kérjen meg mást. Próbáljatok jobban elhatárolódni. Mamád fölöslegesen kavar, mert nincs más dolga.
2013. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom. Én akkor is kitartok a párom mellett. Tudom a család is fontos de elég felnőttnek érzem magam ahhoz hogy eldöntsem kit akarok magam mellé.
2013. nov. 14. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:

A pénzes dolgot nem értem, miért adna többet mint amivel tartozik?


A nagymama lehet jobban tudja hogy kell a kertet ásni, azt nem vitatom:)


Összességében annyit mondanék, hogy ÖREGEK, nekik bele kell kötniük valamibe akkor is, ha az nem úgy van/meg sem történt. Nem kell ezen felhúzni magad, tojd le! Hidd el, 70-80-90 évesen sajnos a legtöbb ember ilyen, és ezt nem lehet megváltoztatni. Ha veszekszel vele csak magadnak termeled a stresszt. Ha a nagyi ilyenekkel jött volna hogy rosszul ás a férjem, mondtam volna neki hogy "jólvan nagyi, majd megpróbálja máshogy" aztán kész. Felesleges vitázni!

2013. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te legalább nem hagyod...az a rosszabbik eset, ha hagynád...lehet így is tesztelnek, h tényleg szereted-e a párod még, ha esetleg ezt nem is tudatosan teszik így.

Amúgy nálunk is beleszóltak...de az én párom hagyta...és végül vége is lett.

2014. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szerintem majd idővel megunják, ha látják, h nem hagyod és kiállsz a párod mellett.
2014. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!