Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihopata és szociopata...

Pszihopata és szociopata jeleket vettem észre magamon mit tegyek? Tényleg azok vagy csak hülyeség?

Figyelt kérdés

1. Bármit megtennék egy kis izgalomért mindenbe belemegyek

2. Csak az ellenkező nemmel bírok eggyüttérezni azzal is nehezen.

3.Nagyon könnyen feldühítenek de azt abban a pillanatban magamban tartom.

4.Nem vagyok hülye mindig mindent előre tervezek és általában be is vállnak a terveim.Kissebb dolgokra is néha napokig készülök

5."Szeretem" ha konfliktusba kerülök másokkal

6.Nagyon jól titkolom az érzéseim és meg is tudom játszani



2015. nov. 4. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 3-as kevés lesz a kövi való világba, de a többi képesség megvan hozzá.
2015. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Pszichopata és szociopata ugyanaz. Attól, hogy előre tervezel, még nem vagy szociopata, csak ha szívesen ártasz másoknak és kínzol másokat, amit élvezel is. Ha imádsz középpontban lenni, irányítani és nem tűröd ha ellentmondanak neked, akkor a többi felsorolt tulajdonsággal együtt jó eséllyel lehetsz szociopata.
2015. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Te fáradt vagy, nem Szociopata. Meg kicsit antiszociális
2015. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen általában a középpontban is vagyok és eléggé rühellem ha nemet mondanak
2015. nov. 4. 22:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, egy pszichopata nem gyakorin kérdezgeti, hogy ő pszichopata-e. Ez a 22-es csapdája.
2015. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt azért írtam ki mert olvastam egy cikket erről és magamra ismertem.
2015. nov. 4. 22:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megállapítani. Egyébként is, sok "normális" embernek vannak ilyen jellemvonásai, de attól még nem szociopaták.

Érzel empátiát, bűntudatot? Gyakran manipulálsz másokat? (Nem úgy értve persze, hogy reggel úgy kelsz fel, hogy na akkor ma manipulatív leszel, de ha belegondolsz, akkor természetesen jön számodra a manipuláció?) Hogy viszonyulsz azokhoz, akikkel közeli kapcsolatban állsz?

Az előre tervezgetés nem igazán stimmel, nem mintha erre a szociopaták képtelenek lennének, de gyakran cselekszenek impulzív módon.

2015. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy halom betegséghez köthető tünet aggatható minden emberre. Nem vagy Szociopata. A betegségek nem így működnek, hogy te elolvasol egy cikket, pár tünet illik rád, és akkor már az is vagy. Ezt hívják hamis öndiagnosztizációnak.
2015. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokszor használók ki\manipulálok màsokat mikor tudom megragadom az alkalmat eggyüttérzéssel nem foglalkozok bűntudatot nem érzek igazi bűntudatot.
2015. nov. 4. 23:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Elsősorban az empátia hiánya jellemző rájuk. Nem is igazán értik az emberi érzéseket, alig néhányat ismernek belőlük (pl. izgalom, félelem). Megjátszani viszont többnyire képesek azokat.
2015. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!