Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociopata volnék? Vagy mi a...

Narez kérdése:

Szociopata volnék? Vagy mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Körülbelül óvodás korom óta eléggé kilógok a sorból, sose voltak barátaim, akikkel megismerkedtem átlagban mindig jobbnak, értékesebb embernek bizonyultak mint én... valahogy én magamról mindig azt hittem hogy egy vesztes vagyok, és akármit teszek az sose elég senkinek sem, minden osztályközösségből kivontak mert furcsának találtak, mivel egy 0 voltam és nem tudtam mit mesélni hazudni próbáltam, kevésbé sok sikerrel...

Ez évek múltán se változott, sőt erősödött, nem tudtam soha azokon a vicceken nevetni amiket a többiek, sose érdekelt az ő témájuk, én mindig a felnőtekkel tudtam jót beszélgetni, de a kortársaimmal soha... átlagba a rockerekkel jó szót értettem, azokkal se sokáig.

Középiskolában is eléggé terror volt az életem, az állandó kötekedések, verekedések és stressz, plussz a családi problémák teljesen kikészítettek, majd egy kapcsolatom nagyon csúnya véget ért, és most hogy elköltöztem otthonról eléggé magamba zuhantam, nem tudok az emberekkel beszélgetni már, semmi nem érdekel, nem tudom minek kelek fel minden reggel, csak dolgozok és ülök a gép előtt...barátaim nincsenek mivel elüldöztem azokat akikről úgy éreztem hogy csak kihasználnak, és nem is tartanak barátnak engem... Mit kéne tennem hogy változzon az életem egy kicsit pozitív irányba?

23/F



2015. aug. 30. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szociopata, az egész más.

Próbálj meg olyan emberekkel ismerkedni, akikkel megtalálod a közös hangot. Lehetnek akár jóval idősebbek is. Nekem is nagyon kevés barátom/ismerősöm van hasonló okokból, de velük legalább jól érzem magam.

2015. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, elég erős fogalomzavarod van. Egyszerűen szociális gondjaid vannak.
2015. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy szociopata mindig hisz a saját igazában szereti és kedveli önmagát,szóval ez biztosan nem vagy.

ami rád illik az inkább az ÁFCS besorolás ha már kell valami címke.

ÁFCS=Átlagos Frusztrált Csávó.

2015. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!