Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hasonló kategóriájú filmet...

Hasonló kategóriájú filmet mint pl a Stuart Little tudtok ajánlani 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

18 éves fiúknál gáz van, ha ilyen filmeket néz.

Nem baj ha tetszett neki 6-7 évvel ezelőtt, de most elég visszamaradottnak tűnik.

2015. nov. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
18 éves fiúnak már régen nem ilyeneket kéne nézni.... Jóhogy nem a "Bogyó és Babóca" mesefilmre izgulsz, 2-3 évesen nézik a gyerekek. 18 évesen már sorkatonai szolgálatátot kellene teljesitened, nem itt bárgyúskodni
2015. nov. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc van ezekkel a mai felnőtt korba lépő fiatalokkal???
2015. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy fiatal srác kollégám, 31 éves és spongyabobot néz, abból táplálkozik 😊 szánalmas hogy ide süllyed a világ
2015. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mi a probléma ha valaki ilyen filmeket néz, meg amúgyis mi közötök hozzá, ha ez tetszik neki, feltett egy normális kérdést akkor nem értem miért az ítélkezés az első az embereknél.
2015. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sorkatonaság? na nemár. az én kötelességem? vicc :D szerencsére ilyen nincs magyarországon ha meg lenne mivel kettős állampolgár vagyok anyunak köszönhetően lemondok a magyar állampolgárságomról. köszönöm szépen visszaadom.


Amúgy nem tudom mit ítélkeztek. spongya bobot nem szeretem azonban Gumball-t igen. ennyit erről. :) ha nem tudtok ne válaszoljatok, oltogatás, piszkálódás, degradálás meg nem érdekel! haali.

2015. nov. 5. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Te pedig provokálsz minket a kérdéseddel.

Mint ha egy 13-14 éves lány kiírná, hogyan vegye rá a barátját, hogy lefeküdjenek.

Nincs közünk hozzá, ahoz sincs közünk, hogy ha valaki fekszik az út közepén, mi emberek mégis olyanok vagyunk, hogy foglalkozunk a furcsa/abnormális/szokatlan dolgokkal.

2015. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
senki nem provokált senkit. feltettem egy teljesen normális kérdést. azért az amit te mondasz full más téma.
2015. nov. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!