Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek lehetnek akik ezeket a blogokat vezetik? (LINK)

Figyelt kérdés
[link] [link] [link]
2015. nov. 6. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

belül sötétek...mind szellemileg, mind lelkileg...


és szerintem mind önsajnáltatóak, a "világ fájdalma nehezedik rájuk"...


22F

2015. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átlagosnál is átlagosabb, szürke kis emberek.

Az blognak nincs értelme, tele van 1000-szer hallott idézettel, vagy "kit érdekel" mondatokkal.


(A gyereket kezében keresztet ábrázoló kép akkor nyerne értelemet, ha jó kis hörgős metál, rock zene szólna.)


Szerintem ennek az embernek (neked?) épp most próbálna kibontakozni valamiféle egyedi stílus, de nagyon benne vagy még a tucatemberek fogalmában.


"A világ attól színes...



...mert nem fekete-fehér."

- Kenny

2015. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szerintem köszönőviszonyban sem áll az oldala sötétségével, tipikus jókislány lehet inkább. :D Már csak simán az AHS-es introzenéből és az agymenősös képből kifolyólag is. (amúgy köszi a zenét, kellemes volt, rég hallottam már - ja és én beraknám a Dominque-que-que-quet is, szerintem az a legjobb)


A második az emlékeztet egy gyakoris felhasználóra, mert egyszer egy válaszban valaki azt írta a végére, hogy 19/emoboy :D Bár gondolom ő lennél te akkor.

Elég b...zis lehet amúgy.


A harmadik pedig egy teljesen átlagos lánynak tűnik ennyi alapján.

2015. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!