Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olvassák az emberek az Istenrő...

Olvassák az emberek az Istenről szóló blogokat?

Figyelt kérdés
Tehát, ha készítek egy ilyet találnék-e érdeklődőt? Vagy van már belőle ezerszám?
2012. aug. 2. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem olvasnám.
2012. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem. Azt sem tudtam, hogy van ilyen.
2012. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem. De közben azt is jó lenne elmondanotok, hogy "hívők vagytok, és ennek ellenére sem," vagy azért mert "semmilyen szempontból nem érdekel Isten." Mert 100%-osan megértem a nem hívőket, hogy bele sem hajlandóak olvasni, de vajon aki hívő, azt mennyire érdekli egy ilyen olvasnivaló. Természetesen ez nem egy tanulmány lenne, hanem a személyes megtapasztalásaim.
2012. aug. 2. 12:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem olvasok blogokat. Hívő vagyok, így ez az ok. Ha egy ismerősöm írna ilyet, esetleg az ő kedvéért olvasnám, egyébként nem netezek annyit, hogy legyen időm blogokat olvasgatni.
2012. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Még szép:

Pál apostol mitől volt annyira művelt, és tudta meggyőző érvekkel alátámasztani az írásokat?

Így tudta az igazsághoz vonzani azokat akik figyeltek, és mérlegeltek.

Ezért választotta Jézus ki, hogy a Nemzetek apostola legyen

Jézus azt is megmutatta Pál apostolnak, és mindenkinek aki ismeri Pál életét, hogy mennyit kell Jézus nevéért szenvedni.

(Cselekedetek 9:16) 16 Világosan megmutatom neki, mennyi mindent kell elszenvednie az én nevemért.”

Aki igazán szívén viseli Jézus munkáját az hasonlóan él, kutat és Prédikálja isten királyságát, mint Krisztus és az első századi keresztények, mert ettől is élő aktív a hite, nem passzív halott.

2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.Igazából azért szeretném, mert annyi mindenben felnyitotta a szemem az a pár év, amit Isten keresésével töltöttem. Az Úr sok mindenben tisztánlátást adott, s szeretném ezt megosztani a gyermekeimmel elsősorban, de nem biztos, hogy élek még addig, amíg ők felnőnek, most még kicsik ahhoz, hogy értelmesen lehessen Istenről beszélgetni velük. Gondoltam, leirom magamnak, s elteszem a kéziratot, ha aktuális előveszem, vagy ők előveszik, de most ez a blog-dolog jutott eszembe, hogy talán másokat is érdekelne, mert látom mennyi az útkereső ember, s talán ha rájuk is hagyott volna valaki egy ilyen kéziratot, hogy ne kelljen most sötétben tapogatózni.

Értelmes amit leírtam?

2012. aug. 2. 14:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mennyi idős vagy, hogy "halni készülsz"?

Ez rettenetes.:(

Különben meg a teremtő hamarosan bele avatkozik az emberi ügyekbe.

Ha valóban biblia kutató vagy akkor tudhatnád a jelekből, hogy ez egy átmeneti állapot, és hamarosan Jézus át veszi az uralmat a föld felett.:))

Kérlek szépen, ilyen szomorú dolgokkal nem szabad foglalkozni.

A gyermekedet pedig csecsemő kortól, ahogy Timóteuszt is a szülei nevelheted a koruknak megfelelően a bibliai alapelvekre, hogy a táp talaj, vagy is a szív állapotuk megerősödjön a hitben, hogy mire jönnek a próbák ne mossa el a hitüket az eső.

És felnőtt korukra is erősek maradnak.

Persze nem lebeszélni akarlak az írásról.

Ha van időd rá, akkor tedd, biztosan szívesen olvassák el az írásaidat, de nem biztos, hogy megfogsz halni, mert a teremtő az élők istene nem a holtaké.

2012. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De hát én nem azt írtam, hogy biztosan meg fogok halni, hanem azt, hogy bármi megtörténhet. De különben mindig készen kell lenni, de Isten ments, hogy minden percünkben arra gondoljunk, hogy egyszer valamikor meg kell halni.

De a héten temettük el az egyik 38 éves ismerősünket, 2 kisgyerek édesapját. Baleset érte, és lehet ezért leng most körül a halál-gondolat, és a másik amiért ilyesmin jár az eszem, az az, hogy ebből a tragédiából nekem újra tanulnom kell valamit. Mint minden halálesetből.

2012. aug. 2. 16:01
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

A legőszintébben együtt érzek veled.

Magam is voltam hasonló helyzetben.sőt nem csak az életben mellettem levő társamat de már nagyon régen a szüleimet is elveszettem.(szülők 1993-94)Párom, 2009.42éves volt.


tiszta szívből kívánok vigasztalódást.

2012. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 2. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!