Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik folyton vásárolnak?

Figyelt kérdés

Régebben volt kint egy kérdés egy tinitöl, hogy ha havi rendszerességgel 200 ezret hagy ott plázás ruhaboltokban, vajon költekezönek minösül-e. De szinte naponta talàlkozik az ember olyan kérdèsekkel/válaszokkal, ahol a lányok kifejtik, ök heti rendszerességgel hagynak ott vagyonokat a ruhaboltokban.

El nem tudom képzelni, mit lehet venni 200 ezerböl, pláne havonta, ha plázás árakban gondolkodunk.

Nekem a teljes öszi-téli ruhatárcserém (mivel már 5-10 éves és örökölt volt mindenem) kabátokat ès csizmákat beleértve 100 ezer, és 3 havi fizetésig tartott, még összejött rá.

Nem vettem sok holmit, csak alapdarabokat, mégis úgy érzem, ki se tudom használni mindet.


Ezek a lányok vajon miböl élnek, hogy ennyi pénzük van, és ennyi ruhára van szükségük?


2015. nov. 7. 15:17
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Gondolom szülő pénzéből, hacsak nem ők maguk is dolgozók.

Nem gondolok semmit, szerintem ez a legtöbb esetben kompenzálás, boldogtalanság stb... Én is hajlamos vagyok túlkapni a dolgon, és sokat költeni, ez akkor szokott előfordulni, mikor a depresszióm kiújul vagy elmélyül, szóval nálam ez egyértelműen a kompenzálás jele, de szerintem aki ennyire sokat költ rendszeresen, havonta, annak vagy sok pénze van, vagy túl sok a szabadideje, vagy pedig ellensúlyozni próbál valamit.

Nincs vele baj, amíg tudja, hol a határ, amíg nem viszi csődbe a családot illetve saját magát, és az sem árt, ha tisztában van az okával, és esetleg azon próbál dolgozni.

2015. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik ilyen vásárlásmániásak azok pl.egy 50ezres csizmáért bármit megtennének,elvileg?
2015. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
azt,hogy hülyék
2015. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy kamuznak
2016. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!