Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van meg olyan ebben a vilagban...

Van meg olyan ebben a vilagban aki hazassag utan szeretne elveszteni szuzesseget?!

Figyelt kérdés
csak en tartom felhaboritonak h a 14-17 evesek csak a szexre pialasra es a fuvekre hajtanak? ez sztem szanalmas es undorito h ilyenek vannak es van aki mar 12 evesen kezdi :/ :0 :S

2015. nov. 8. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én!
2015. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Miert lenne az felhaborito, hogy a kamaszok szexelni akarnak?


Szerintem az a termeszetellenes, ha valaki hazassag utan szexszel eloszor a parjaval, aztan meg megy a csodalkozas hogy nem jo, nem illunk ossze...

2015. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy Te egyedül a középkori erkölcsfilozófiád alapján bele fogsz tudni szólni abba, amit a természet már elhatározott. Sajnos az evolúció nem áll meg, még ha néhány pápaszemes, pedofil papbácsinak ez is lenne a legfőbb kívánsága. De kívánom, hogy járj sikerrel! Meglátjuk mennyien követik majd a kissé áporodottnak tetsző tanításaidat! :-)
2015. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Érzésem szerint kissé össze van keveredve sok kérdés ebben az egyetlenben. Én sem helyeslem ezt a korai nemi élet elkezdést és az egyéb vonatkozásban is kicsapongó életet már a tiniknél is. Viszont azt már kérdésesnek tartom, hogy értelmes dolog-e házasság utánra hagyni a nemi élet elkezdését. Mert mi van akkor, ha csak akkor derül ki, hogy ebben a tekintetben nem passzolnak össze ?? Ha úgy 20 éves kor körül ismerik meg a szexet, azt a mai világban nemcsak normálisnak, de még talán követendőnek is tartanám.
2015. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgymond újraformázod a gondolataidat, és előröl kezdesz mindent, mindenféle vallás és bármi nélkül, szerinted nem természetes az, hogy 12 évesen érdeklődnek ez iránt?


Az ember ösztönösen akkor kezdi el, ez van belekódolva, a társadalom viszont elítéli, mert elvileg ez nem normális..



- egy szűz srác aki így gondolja

2015. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Szerintem túlzás, ha valaki a házasságig tartogatja, egyetértek az előttem szólókkal, az nem szerencsés, ha csak utána derül ki, hogy nem is olyan jó együtt.


Viszont ez az én 23 életévemmel felfoghatatlan, hogy egy 12-14 éves kis sz*ros mégis miért akar nemi életet élni? Meg egyáltalán mikor van alkalmuk rá? Nekem ennyi idősen az volt a legforróbb gondolatom, hogy megfogom egy kislány kezét :D

2015. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is rengeteget gondolkodtam ezen a kérdésen. Egyáltalán nem tartom természet ellenesnek azt, hogy valaki megtanul uralkodni az ösztönein. Ha az elavult gondolkodás azt jelenti, hogy nem követem a modern társadalom elvárásait, akkor oké középkori vagyok. De egyáltalán ki mondhatja meg, hogy mi a normális? Itt persze ki lehet forgatni a szvaimat, hogy ugyebár azért tartunk ma technológiailag ott ahol, mert újítani akartunk, de itt nem erről van szó!

Már elnézést de milyen szöveg ez, hogy a két ember nem passzol össze? Épp ez ennek az egésznek a lényege, hogy kialakul a két ember között valami bensőséges és meg tudják oldani a problémákat.

És ami az egészben a legfontosabb: én személy szerint hiszek abban, hogy valahol valaki vár rám. Nekem ezzel a házasság előtti szexel csak az a bajom, hogy nem tudhatom, hogy akinek odaadom magam az tényleg az e akit keresek. És én csak egyetlen embernek szeretném odaadni magam.

És személy szerint én tudom magamról, hogy másnap nagyon megbánnám. Sőt egy életen át gyűlölném magam. Na itt felhívnám a figyelmet, hogy nem vallási fanatizmusból, hanem mert amikor majd férjhez megyek nagyon szégyenlném magam, hogy nem vártam rá.

Csak azt kívánom minden lánynak, hogy ismerje meg azt az érzést, amikor elmondja a párjának, hogy így döntött és Ő annyira szeret, hogy ezt elfogadja és tiszteletben tartja.

Nem akarok én senkit befolyásolni, de miért kéne egy ilyen nagyszerű szép dolgot elhamarkodni és elszúrni egy életre.

Higgyétek el van ilyen férfi (és jelzem teljesen épelméjű)

19/L

2015. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Kedves ann1922 (jó régen születtél, jól tartod magad, hogy még csak 19 éves vagy), pontosan a lényegre tapintottál! A kérdés, hogy ki mondja meg és miért mondja meg? És milyen célzattal mondja meg és kiknek? És kiknek nem? Ez a lényeg. Ez már szabadkőművesség a javából...
2015. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Ja m;g elfelejtettem valamit, amit mindenképpen kiemelnék: biztos mindenkinek tele van már ... az "egyszer élünk szöveggel" és vannak akik azzal érvelnek, hogy már pedig ők szabadok és ez által kívánják bizonyítani az igazukat.


Na ezzel csak az a baj, hogy éppen azért, mert egyszer élünk, kéne a döntéseinket jól megfontolni. Mivel egyszer élünk az ilyesmit csak egyszer szúrhatjuk el, de akkor végleg. Sok mindenre mondhatjuk, hogy helyre lehet hozni, de van amit nem.


Mindenki csak azt hangoztatja, hogy az annyira jó, hogy nem szabad kihagyni. Kivételek mindig vannak, de mi a helyzet azokkal a lányokkal, akik lelkileg sérülnek? Nyilván nagyon kevesen merik bevallani, hogy tévedtek, hiszen akkora nyomás nehezedik az emberekre a társadalom által, hogy inkább tagadják, elferdítik az igazságot és másokat is bíztatnak vagy már már leszólnak, mert ez ma 2015-ben a normális.


A reklámok, filmek és valamennyi médiaeszköz ezt sugározza...


Visszatérve a szabadságra, mennyire mondható az az ember szabadnak, akit vágyai irányítanak? Az agresszió szintén egy erős belső hajtóerő, ezt viszont meg tudjuk akadályozni bármilyen erős is legyen. Ezzel nem egyenlővé teszem a nemi vágyat az agresszióval, csupán az önuralmat szeretném kiemelni ebből az egészből.


Bocsánat, amiért ismételten egy regényt írtam egy egy helyen lehet zavaros vagy nem követhető a gondolatmenet, de igyekeztem kiemelni a legfontosabbakat.


Ha valakinek ezek után esetleg kérdése van vagy kritikája a legnagyobb örömmel várom.

Igyekeztem a vallástól elvonatkoztatva képviselni a "másik oldalt"...

2015. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves Zsaboti! Érdekes meglátás én személy szerint nem szabadkőmüvességre gondoltam volna, de tuti van valami a háttérbe...
2015. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!