Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek mibajotok van...

Lányok nektek mibajotok van azokkal a férfiakkal akiknek az élet stílusuk 100%ban Rap-et követi? Pl: Öltözködés levágott haj stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk akinek kicsit jobban hasonlít az öltözködése az Amerikaiakra gondolok itt mondjuk a bőszárú gatyára levágott haj ha példát kéne mondani akor mondjuk kicsit Eminem-es stílus és ezt röktön megszólják. Az miért természetes és "vagány" ha 1 férfin úgy feszűl 1 nadrág mint a nőkön a cicagatya ? Oo
2015. nov. 8. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem tetszik a túl bő nadrág, főleg ha az ülepe is lóg. De a túl feszes, csőnaci, cicanaci sem.

Normális nadrágban tetszik egy férfi.

A levágott haj mi jelent? Rövid? Azzal nincs bajom. Szeretem, ha normális rövid haja van egy férfinak.

2015. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
"1 férfin úgy feszűl 1 nadrág" mert szeretjük nézegetni a pasik fenekét, a bő gatya meg olyan, mintha beszart volna vaaki ;)
2015. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki hordjon azt, ami akar, de attól még nem muszáj, hogy nekem tetsszen.


Nekem nem tetszik, mert fehérbőrűeknél nevetségesen hat. És inkább kisfiús stílus.

2015. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól érzed magad rapper stílusban, öltözködj rapperként.

Én nem hallgatok rap zenét, hanem metált, ebből kifolyólag nem a rapper kinézetű pasik közül válogatok.

De persze biztos akad olyan lány, akinek meg direkt a rapper pasik jönnek be, csak eddig nem jó helyen keresgéltél.

Szóval fel a fejjel, ne változz meg a társadalom miatt :)

(a feszülős nadrág pasikon egyébként is nagyon gáz)

2015. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!