Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha másvalaki akarok...

Normális, ha másvalaki akarok lenni?

Figyelt kérdés

Átlagos életem van. Szép vagyok, pár évig még fiatal is, van párom, gyönyörü helyen élünk egy nagy hàzban (olyanban, amilyenröl gyerekként álmodoztam), mindketten dolgozunk, mindenre van keret, amire vágyok.

Viszont lassan 3 éve megismertem egy másik lányt, aki nekem sehogy se konkurencia, hiszen férjnél van, mégis mindenáron rá akarok hasonlítani.

Nem szebb nálam, nem okosabb, nem gazdagabb (nem dolgozik, nem akar), anyagilag egy szinten vagyunk. És a természete sem a legjobb. Olyan 1,5-2 évvel lehet idösebb nálam.


Normális, ha nem tudom megmondani, miért, de cserélnèk vele?


2015. nov. 9. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, emögött egy nagyon mély probléma van. A mimetikus vágyelmélet leírja, hogy miről van itt szó. Nagyon nem normális, és próbálj szabadulni, mert tönkreteszi az életed. (nem tudom hosszabban, mert bonyolult, ha kéred, privben adok hozzá szakirodalmat)
2015. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!