Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komoyabb akarok lenni. Hogy...

Komoyabb akarok lenni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

sokan mondjak ,hogy komoytalan vagyok a koromhoz kepest.de ha jol erzem magam mer ne lehetnek vidam?

sok pasi egyebkent ez miatt kosarazott ki.sok barat ezer hanyagol.csalad meg lenezo ez miatt..

komoyabb szeretnek lenni. nem az a full komor ember hanem a normalis ami egy 26eves erett nohoz illik.mit csinaljak?


2015. okt. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz komoly témájú filmeket vagy olvass olyan könyveket például. Én egy-két érettebb, komolyabb témájú animét végignézve komolyodtam meg.
2015. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"animét végignézve komolyodtam meg"


Ez k..rvanagy!:)

Én meg a gumicukortól lettem felnőtt.

2015. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. én amúgy is 19-30 éves kortól néznék egy lányt felnőttnek, van időd megkomolyodni. Egyébként is cuki.
2015. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az életvidámságtól lennél komolytalan???


22F

2015. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ilyeneket...("barátaid", családod, férfiak)

Analizáld szituációkat. Ha valamit magadban úgy vélsz másoknak már úl menne határon, finomíts rajta vagy ne tedd meg.

De én egésszel nem értek egyett. Bár én folyamatosan ugrálok nagyon komoly és nagyon őrülten vidáman gyerekes állapot között.

Ha e változások miatt kevésbé éreznéd magad jól, ne változz.

19F

2015. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne erőltess magadra kényelmetlen szerepet. Az erőltetett személyiségjegyeket a hülye is kiszúrja, és senki nem szereti.

Inkább csak disztingválj. Ha pukizol a liftbe, ne nevess rajta hangosan.

2015. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!