Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lent leírt tulajdonságok...

A lent leírt tulajdonságok alapján szimpatikus vagyok nektek?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, nem szeretek sportolni (a sportokat se szeretem), visszahúzódó vagyok, rengeteget nevetek (barátnőkkel), elég romantikus személyiség vagyok, szeretem a nyelveket és a törit, gyakran pesszimista vagyok, de becsületes és tisztelettudó.

Bocsi elég összevissza lett, de talán semmit sem hagytam ki. Mi a véleményetek rólam ezek alapján?



2015. nov. 9. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimpi vagy
2015. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Számomra egyáltalán nem vagy szimpi, sőt kiábrándító személyiségnek tartalak, de mivel nem ismerlek le kell szarni a véleményemet és nem ide írogatni ilyen idióta kérdéseket. :D
2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos. Leírtak alapján semmi probléma sincs veled. Szimpatikus vagy nekem.
2015. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan unalmas, mint én :D
2015. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket:)
2015. nov. 9. 17:17
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2015. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2015. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonis szimpatikus vagy ezen tulajdonságok alapján :)
2015. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont az a lány vagy akit szinte bármire rá tudnák venni ;)....jah és mi bajod a sporttal?
2015. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) az izomerősítő gyakorlatokkal nincs semmi bajom, végzek is ilyeneket elég gyakran. Biciklizni is szeretek, illetve szoktam is. És ezzel ki is merült az általam kedvelt sportok száma. Ott vannak pl a labdajátékok, amiktől falra mászok. Szerintem abszolút semmi értelmük, és nemcsak azért mondom, mert tök béna vagyok mindbe. Oké, persze, testmozgás, de akkor sincs semmi értelme futkosni egy labda után. A talajgyakorlatokkal ugyanez a helyzet: nem látom értelmét. Meg még sorolhatnám, de nem akarok minden egyes sportágat véleményezni,hisz úgyse tudnék sok újat írni.
2015. nov. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!