Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak mennyire szimpati...

Fiúk/Férfiak mennyire szimpatikus tulajdonságok ezek?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy vöröshajú,mélyzöld szemű lányt. Aki mondhatni nőiesen öltözködik,de szereti az extrém darabokat(latex,bőr és terepmintás ruhák,magassarkúk).Kedves,könyvmoly,szerény,csöndes lány aki szereti a gyerekeket,érdeklik őt a konyhabeli tevékenysége ennek ellenére vad fantáziával rendelkezik.Metált hallgat de nem jár koncertekre,horror filmeket néz.Nincs oda a romantikáért..inkább reálisan szemléli a dolgokat.Nehezen köteleződik el.

Ez nem párkeresés céljából került ki,sőt inkább csak a kíváncsiság vezérel hogy vajon mennyire jönnek be nektek az ilyen bárnybőrbe bújt farkas típusú lányok/nők?!



2015. máj. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
kép?
2015. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Kép?"

Tudod,a kérdésem nem reklámnak szántam.Még csak nem is a külső itt a lényeg.

Másrészt meg szerintem írtam olyan dolgokat ami alapján elképzelhetsz magad előtt egy ilyen lányt..ha szegényes a fantáziád akkor azon nem tudok segíteni,neharagudj.

2015. máj. 21. 19:16
 3/7 anonim válasza:
hmm,én imádom az ilyen tipusú nőket :)
2015. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Leírás alapján semennyire. ha találkoznánk és jó lenne az összkép, megvillogtatná a tudását, el lehetne vele beszélgetni fesztelenül, értené a poént, nem sértődne be a beszólásokon, és még érdeklődne is felém akkor felőlem hupilila haja is lehetne és Mozartot is hallgathatna az se érdekelne.
2015. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus, de puding próbája az evés.
2015. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tökéletes. 17/L/L
2015. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem még kevés ahoz hogy véleményt mondjak valakiről :/ De ha csak ez van... majdnem hogy átlagos csajnak képzellek el :D
2015. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!