Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert forgathatta a szemét a...

Miert forgathatta a szemét a srác?

Figyelt kérdés

Néztem öt, de nem bámultam, előttem állt.

Es hatranezett vagy valahogy rám nézett, ez a lényeg es utána elkezdte forgatni a szemeit, de nem ugy, hogy 'mi van??' , hanem inkább 'mit nézel??' Arckifejezéssel


Es nincs ötletem, hogy miert csinálhatta :(

Szerintetek? ( tudom, pontos választ csak o tudna adni)

Nagyon fura volt, mintha valami baja lenne velem, pedig semmit se csináltam, legalábbis nem tudom, hogy mit tehettem :/



2015. nov. 9. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem vagy neki szimpatikus
2015. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre en is gondoltam, de akkor eddig nem lett volna szerintem kedves velem, vagyis hat szerintem kedvesebb volt, mint mással.

Es akkor is, miert kell ilyennek lenni?! Ennyire feltűnően kimutatni, hogy nem jövök ne neki?! ( ha ez a helyzet)

2015. nov. 9. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberi gondolkodás és érzelemvilág titokzatos. Vagy 10 féle lehetőséget fel lehetne sorakoztatni. Lehet, hogy csak egy idióta. Vagy lehet nem is úgy nézett, csak te láttad úgy.
2015. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az ember túl sok idiótát lát maga körül, akkor hajlamos bárkire, aki közelében van, azt hinni, hogy idióta. Ez történhetett itt is. Leáltalánosított téged egyfajta pesszimista képben. Persze ő is tudja, hogy nem biztos hogy jól ítélkezett és nem vagy az, csak szerinte nagy volt rá az esély.
2015. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon túlspilázod a dolgokat, felesleges ezen agyalnod.
2015. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem lehet jó érzés, de ne törődj vele, engedd el. Nem tetszhet az ember mindenkinek.
2015. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!