Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj az osztályba, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályba, és nagyon tetszik, ő szabad, de van egy szemét srác, aki azt hiszi hogy mijen menő, de ő nem szabad és az a srác kavar vele . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a csaj, de mindig fogdossa a srác a seggét, ölelgeti nem egyszer láttam és.ő azt monta nem zavar, holott van barátnője

, és ettől elment az ömbizalmam. mind a ketten, hárman 12 évesek vagyunk, és az a srác tök szemét velem. És kérlek ne gyertek azzal, h 12 éves létemre még nem kéne barátnő. Remélem.gyorsan segittetek.



2015. jún. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha a csajt nem zavarja akkor nem tudsz mit csinálni
2015. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tanulj meg te is szemét, önző lenni, csakezek tudnak érvényesülni az életben tapasztalom folyton


tipikus jó fiú vagyok alapbeállításan és szart sem értem velea csajoknál, aztán mióta belül önzőbb lettem meg szemetebb valahogy jöttek a sikerek, bár nálam más a téma mert csúnya is vagyok...

2015. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

5 lépés

1 tanully meg irni

2 bazpofán azt a gcit (a csávot)

3 meg azt a krvát meg haggyad mán a geibe nehohgy mán iylen rbamcokkal foglalkozz

4 én nagyon tudom a matekot meg a nyelvtant teis tudd

2015. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második az tetszik, és.azt megpróbálom.Remélem még jönnek jobb válaszok is. Köszi
2015. jún. 7. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Bunko parasztokkal ne foglalkozz gondolom az o "parkopcsolata" is egy nyomoreksag o benne meg (eleg koran)tultengenek a hormonok.Ha ez a lanyt nem zavarja akkor az eleg gazos,mert akkor bizony vele is gondok vannak,joval idosebbnek gondolhatja magat a kelletenel ha ilyeneket megenged parasztoknak.Mindkettonek beszelni kene a fejevel.Majd eszhez ter ,ha megbantja es rajon milyen hulye volt✌💕😘😉

12/L

2016. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a lány nem tiltakozik, akkor Te nem sokat tudsz tenni...

Mondjuk egy 12 éves fiú azért még a dumán meg a fogdosáson felül nem sokat tud csinálni egy lánnyal.

2019. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!