Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos az hogyha haragszom...

Jogos az hogyha haragszom valakire, aki rendes, de emellett úgy érzem, hogy nagyon 'nemtörődöm' módon 'becsapott'?

Figyelt kérdés
Több alkalommal is volt, hogy baráti szinten kiakartam békülni egy volt-barátommal, akit úgy ismertem meg, hogy ritka rendesnek tartottam, de aztán mégis olyan helyzet alakult, amit nem tudok felfogni vagy feldolgozni, így olykor megbocsájtanék neki, de mégis rámtör, hogy nagyon haragszom rá, aminek az oka többek között, hogy elsem tudunk beszélgetni, így pusztán nem értem őt, bár úgy érzem, hogy ez a téma kicsit eltúlzott, eldramatizált probléma, de nagyon nevetséges módon hazudott nekem valamiben, ami azóta nagyon rosszul esett, mert semmi értelme nem volt, így nem értem miért volt, de emiatt nagyon idétlennek tartom az illetőt, sokszor foglalkoztat ez a probléma.

2015. nov. 10. 14:38
 1/2 A kérdező kommentje:
bár nem tudom túl tenni magam ezen így, hogy nem értem az indítékát, kicsit értelmetlennek találom, mert(ő is biztosan úgy érzi) "nem ártott nekem" ezzel, mégis azt érzem, hogy rendkívűl idegesít, így ebből a szempontból mégis..
2015. nov. 10. 14:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Huha, le tudnad irni mi tortent pontosan? Akar privatba is, aztan megoldjuk :)
2015. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!