Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek? Jogosan haragszom?

Mit tennétek? Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve együtt vagyunk.Mostanában sok a veszekedés( minden nap) úgy érzem,hogy nem figyel rám.Ha meg akarom beszélni a problémákat ő rögtön háborog és át sem gondolja amit mondok,de a legjobb amikor ugyan azzal vág vissza amit én mondok( ilyenkor érzem azt,hogy a falnak beszélek) egyszerüen nem halgatt végig és generálja a veszekedést mert gondolkodás nélkül rá vágja hogy nincs igazam meg,hogy én kötekedek csak . :/

És amikor vége az egésznek úgy csinálja,mintha semmi nem történt volna.Viszont nekem egyre nehezebb úgy tenni mintha semmi baj nem lenne.Tegnap este is össze vesztünk és megbántott,ma meg úgy csinálta mintha semmi ha emlitem neki mivel bánt meg jönn a szokásos.Ma elment dolgozni messzire 2 hetente láthatjuk egymást,de nem birtam még puszit se adni neki mert annyira haragszom én meg nem fogom eljátszani,hogy minden oké hogy ő boldogabban menyjen el.(vagy elkelett volna?) anno is ugyan ez volt elment több hónapra messzire dolgozni azóta a kapcsolatunk nem jó,viszont amikor én mentem akkor azt mondta szakit ha nem jövök haza.Azóta tengek lengek mert csak gyári munkákat találok..Ti mit tennétek? Jogos a haragom vagy eltulzom?


2015. szept. 6. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogos! Mintha csak én írtam volna ki a kérdést.

Nálunk is ugyanez a helyzet csak annyiban különbözünk hogy az én párom helyben dolgozik minden éjjelt itthon tölt, és mégis úgy viselkedik hogy ő a király mert ő a pénzkereső, ezért megtehet bármit.

Eleinte azt gondoltam majd ha én is elmegyek dolgozni akkor egyenrangúan fog majd viselkedni, és tévedtem, igaz hogy nem tartós munka volt de akkor sem nézett többre.

Vannak ilyen emberek, és ez a természetéből és neveltetéséből adódik, de attól függetlenül tudom hogy szeret csak több az olyan nap mikor ő szeret irányítani és több a rossz nap mint a jó.

2015. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mióta vagytok együtt?

Óhhh..amikor én dolgozzok akkor még lekezelőbb is velem mint amikor nem dolgozom.

2015. szept. 7. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!