Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha kedves...

Izébizéhogyishívják kérdése:

Miért baj az, ha kedves vagyok és ha érettebb mint a korosztályom, emiatt miért kell utálni mert valaki nem bunkózik és nem szólogat be, hanem közvetlen? Vélemények?

Figyelt kérdés
Ahova járok táncra,ott a srácok többsége ezért nem kér fel és ezért nincsenek oda értem ,ám a pakliban az is benne van hogy nem vagyok deszka és van egy csaj aki meg pletykál és konkrétan így tönkreteszi a napjaimat...

2015. nov. 10. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
"Jajj, jajj én jó vagyok és kiváltságos de mások mégis rosszak velem, de csak azért mert én tökéletes vagyok, mondjátok meg, ugye?!?"
2015. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a baj ellentéte. Használj több logikát és nem fognak ilyen eszement kérdések felötleni benned.
2015. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy érted azt, hogy "nem vagyok deszka". Ha nem vagy deszka, akkor tuti fiú rajongó táborod van. Vagy pedig 3x akkora vagy mint egy átlagos fiú... Igazából én azt vettem észre, hogy az olyan lányokat, akik őszintén kedvesek/érettebbek, őket nem nagyon baszogatja senki. De aki álszent, és nem ismeri igazán önmagát egyes szituációkban, azzal könnyen megesik hogy kiborul, és nem ő lesz a hibás. A társadalom ilyen... egyrészt mindig visszatükröz.. másik részt... az már más téma.
2015. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!