Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15éves fiúként nem a korosztál...

15éves fiúként nem a korosztályom szintjén szórakozok. Normális?

Figyelt kérdés

Míg a kortársaim bulizni mennek discoba, dohányoznak és másnaposak, én szívesebben járok a családommal vagy a barátaimmal Dumaszínházba. Viszont az a vicc az egészben, hogy imádok zenélni és Dj-zni. És nagyon szeretek bulit tartani de nem tudok bulizni, ha nem én csinálom a zenét. Persze Dj-zés közben sem iszok vagy ilyesmi. Kicsit nem nagy a különbség a két fajta szórakozás között? Ez így normális?


Lehet, kicsit össze-vissza a szöveg és a kérdés is, de aki akarja, az megérti. :)



2015. júl. 23. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok különbség van a két bulizás között, max. annyi, hogy nem iszol.
2015. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Dj "vs." Dumaszínház részére értettem a kérdést.
2015. júl. 23. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
A Dumaszínház nem egy kirívó eset. Te is ugyanolyan vagy, mint a többi.
2015. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
valahogy én is így vagyok hogy nekem csak akkor buli a buli ha én csinálom a zenét, és egyáltalán nem iszom 18/F
2015. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Basszus, engem is pont ezek érdekelnek, a Dj-zés és a Stand-up, és nálam is ugyanez a helyzet.:D
2015. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen mindegy, hogy dumaszínház vagy diszkó, a lényeg hogy ugyanolyan fogyasztó vagy mint a többi, popkultúra, tömegcikk mindkettő, tömegember vagy, nem kell emiatt megijedned, szépen be vagy simulva a társadalomba. Viszont ha a sznobok közé szeretnél besimulni olvass szépirodalmat, járj túrázni, vagy színházba. Az lehet neked jobban is menne és egy szinfónikus koncerten lehet tudnál bulizni úgy is, hogy nem te csinálod a zenét.
2015. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Én csak otthon ülök, nem járok sehova, nem iszok semmit? Jó vagyok? Nem dohányzom és nem drogozom! Mekkora király vagyok ugye? Nemi életet se élek, ennyire jó okos gyerek vagyok. Én különleges vagyok.
2015. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6#: Ezt azért cáfolnám. Mindenki egyedi. Nem, nem szeretnék sznob lenni és nem érdekel a szépirodalom sem. Akusztikus zenét pedig sueretem, de a modernebbeket és abból sem mindeyiket (pl. A Transzformers filmzenéje).


Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 23. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Jól esik azt hinni. Amíg a tömegcikket eszel azzá leszel. A kapitalizmus találta ki a dumaszínházat is, olcsó ripacsokkal tömegek zsebéből veszik ki a pénzt, a tömeg pedig azt hiszi igényes műsort néz és különbözik a kortársaitól. Bocs. Ezt nem neked szánom csak a kapzsi világnak.
2015. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Szerintem ez normális :D
2015. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!