Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki meg mondaná, hogy,...

Valaki meg mondaná, hogy, hogyan szedjem magam össze?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 14 éves.Már kb.7éves korom óta várom azt,hogy magas legyek.Folyton méregedtem magam mostanáig.Mindig ez lebeget előtem.Most pedig lelki nyomorék vagyok emiatt.Mindig 170centi volt a célom!Még most is reménykedem,hogy csak hirtelen növök 15 centit,de tudom,hogy,ez képtelenség! Mindenki magasabb nálam és ebből elegem van,hogy én vagyok a 155centis törpe!

2015. nov. 11. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
lelki nyomorék? Oda adnám én helyzetem egy percre, egyből öngyilkos lennél. Szánalmas...
2015. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy az! Azért írtam inkább ide minthogy valakivel sajnáltassam magam!
2015. nov. 11. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fog sajnálni. Ez nevetséges.
2015. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom ,de ez van!
2015. nov. 11. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:

ennyi idős koromban én is mindenáron meg akartam nőni, és még volt hogy beszólogattak hogy törpe vagyok, aztán mire gimibe mentem rájöttem, hogy nem is gond, ez és azóta már áldom az eget hogy nem nőttem nagyobbra 160-cmnél.

van egy 172cm-s barátnőm, eszméletlenül nehezen talál pasit is pl aki magasabb nála. szóval ne legyél ez miatt lelkileg ki, hidd el, majd örülni fogsz neki.


sok pasi amúgy is a pici és aranyos lányokat szereti. :)

2015. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Feleségem 150 centi, és egy óriás lelke lakik benne. Egy nő nem a magasságától vagy a mellbőségétől szép, hanem attól, hogy jól érzi magát a bőrében. Ezen valami sport sokat segíthet
2015. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Enis 14 eves vagyok 162cm

8.ba Esku magasnak erzem magam orulj neki hordhatod a gyonyoru magassarkukat :))

Ez a 170 centis nem teheti meg noni meg tuti fogsz nemmaradsz ekkora ja es baratnom mondta "a jobol keveset adnak "remeelem erted irj nyugodtan

2015. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!