Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz hetem lesz és muszáj ezerrel dolgoznom és koncentrálnom a munkámra, de nem tudok nem a problémáimra gondolni. A párom tegnap este bejelentette, több mint 4 év után, h nem tudja mit érez és "szünetet" kért, az egyetlen ismerősöm nem beszél velem, mert "unalmas" vagyok, a munkatársammal elosztottuk a feladatot és én még korábban megcsináltam, erre ő az én részemet teljesen átírta, mert szerinte nem érthető és az övé jobb, mivel én szakszavakat használtam (ami elvárás) ő viszont nem. Fogalmam sincs, h sírjak-e vagy mérges legyek .. nem tudom kivel megbeszélni, mert vhogy mindenki cserben hagyott. Hogyan kaparjam össze magam?

köszönöm!


2015. márc. 16. 12:30
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Mindenkinek vannak nehéz szakaszai az életében. Sírni sírhatsz, az mindig jó egy kicsit, de aztán tessék magad össze szedni! Egyél egy kis csokit, fagyit, ezek tele vannak boldogsághormonnal. Nézd meg a kedvenc filmed. (ha van, vagy sorozatot...) Kicsit menj ki a levegőre, szellőztesd ki a fejed, kirándulj egyet, egy számodra kedves, szép helyen. Ezek a dolgok pár órat vesznek igénybe, és utána sokkal könnyebb lesz a munkádra koncentrálni! De ahhoz, hogy az jól sikerüljön, magadat kell rendbe raknod!:) Sok sikert! És ne keseredj el.. mindennek oka van!
2015. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!