Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre buszkének kéne lennem...

Erre buszkének kéne lennem vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nagyon jól tudok hazudni...

Amikor hazudok, semmi arra utaló jel nincs, semmi kéztördelés, semmi szemrebbenés, semmi visszarótartott mosolygás, semmi...



2015. nov. 12. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Ha van egy emberölő késed attól nem vagy gyilkos, csak ha használod is...
2015. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
A hazugság az egyik olyan tulajdonság a sok közül, amitől hányingerem van. Erre aztán ne legyél büszke.
2015. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez egy eszköz,csak rajtad áll mit kezdesz vele.Mindenképpen pozitív dolog.
2015. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon jól hazudok, mégis azt is beismerem a szüleimnek, amivel kapcsolatban le se buknék, és azok is egyszerű dolgok, mert jó gyerek vagyok. Talán épp ezért, ha valaki állandóan hazudik, arra mindenki gyanakszik. de jól hazudok, és vannak esetek, amikor ez jó. Döntsd el, mire használod. és mindenki hazudik, ez tény.
2015. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!