Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan közöljem/jelezzek egy...

Hogyan közöljem/jelezzek egy lánynak h nagyon szánalmas amit csinál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Állandóan olyan ruhákban jön h ki van mindene kivan de tényleg mindene! Belátni a pólójába és tényleg úgy viselkedik mint egy r*banc. Nagyon idegesítő és mindenkinek teszi magát. Ha egy lánynak az osztályból tettszik egy nagyobb fiú akkor annak a fiúnak felhívja a figyelmét magára. Próbál mindenkit megalázni. Hogyan utaljak neki arra h amit csinál az nagyon szánalmas, idegesítő és gáz. Előre is köszönöm a válaszokat:) 14L

2014. szept. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hagyd, hogy égesse magát, röhögd ki. Ha Neked is teszi magát, akkor mondd, hogy "jól van, ki lehet szállni a hátsómból, már elég tiszta, köszi".

Majd feltűnik másoknak is idővel, hogy milyen és akkor egyedül marad...


Ha szólsz neki, úgyis tipikus tiniribi reakcója lesz: "Csak irigykedsz."

2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, de szerintem attól nem kell félnem h nekem is fogja tenni magát, mert én lány vagyok:D

De körülöttük minden lány utálja de neki nem tűnik fel. Még azt is elárulta h tamponnal tömi a melltartóját. Nem normális...

2014. szept. 8. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt vele te közölni? Felebaráti szeretetből? Kit érdekel, hogy mit húz magára, szerintem nem a te dolgod.
2014. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Jaj, nem úgy gondoltam, hogy "úgy" teszi az agyát, hanem csak ha nyalizni akar, tenyérbemászósat játszik, érted :D "Nagyon tetszik a nacid, ideadod a matek házit?" Ilyenekre gondoltam :D

Ha mindegyik csaj utálja, nézzetek keresztül rajta, oszt kész.

2014. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:DD Amúgy azért akarom vele közölni mert azt hiszi h amit csinál az "menő"
2014. szept. 8. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
De neked ez miért fontos? Miért akarsz neki segíteni? Szimpatikus neked?
2014. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki segíteni csak ő azt hiszi h ő húde de **** gyerek
2014. szept. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!