Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges dolog, ha nem szeretek...

Beteges dolog, ha nem szeretek nyilvános helyen csókolózni meg összebújni a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátom csomószor az iskolai folyosó közepén, vagy a buszmegállóban, miközben vagy 80 ember néz minket, elkezd csókolgatni. A sima szájrapuszival még nem is lenne bajom, de ő olyankor is be akarja dugni a nyelvét a számba meg ilyenek. Vagy mikor megölel, lecsúsztatja a kezét a fenekemre és elkezdi markolászni.

És az a baj, hogy nekem ez elég kellemetlen, szerintem az ilyen dolgok nem más emberekre tartoznak, de hiába mondom neki, hogy ne mások előtt kezdjen el ilyeneket csinálni, mindig megsértődik és azt hiszi, hogy szégyellem őt és ezért nem akarok vele összebújni. És amikor legutóbb szóba került ez a dolog és mondtam neki, hogy nem őt szégyellem, hanem zavar, hogy mások is ott vannak közben, azt mondta, hogy ha tényleg ez a bajom, akkor menjek el pszichológushoz, mert ez már beteges, hogy más emberek előtt ilyen szégyellős vagyok.

Szerintetek is gáz? 17/L


2015. nov. 12. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem.Ilyen vagy és kész.
2015. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem. A barátod gáz, hogy nem érti meg amit mondasz neki.

Te erkölcsös vagy, ő meg nem az.

2015. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem szégyenlősség, hanem inkább illem kérdése.


Barátod nem normális.

2015. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nem, ez tök normális, két ember kapcsolata csak rájuk tartozik, rohadt kellemetlen mindenkinek benneteket lesni naphosszat, ebben biztos lehetsz. Van különbség a publikus hely izgalmassága között és aközött, hogy nyaljátok egymást a folyosón.
2015. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez így van rendjén. Nem tartozik másokra a csókolózás és a fogdosás, nem az utcára való, ezt a barátodnak kellene megértenie, sőt, éreznie, hogy csak két ember dolga. Attól, hogy manapság elég szabad világban élünk, még mindig vannak illemszabályok.
2015. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már kezdtem azt hinni, hogy tényleg begyepesedett vagyok..
2015. nov. 12. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen kivagyok attól, amikor majd leteperik egymást az utcán meg a buszon...mindennek meg van a helye. Egy szájrapuszi, egy gyors csók vagy egy ölelés oké, de szerintem vannak határok. Ez nem szégyenlősség kérdése, ez illem kérdése. A többi ember tiszteletben tartása. Nincs veled semmi baj:)
2015. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 12. 23:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Te viselkedésed lenne a normális. És nem Te vagy a szégyellős, hanem ő akar "vagánykodni" veled mások előtt.
2015. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!