Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 vagyok és fiú. De akarok...

20 vagyok és fiú. De akarok egy ilyen furreal friend cica játékot. Ez mennyire gáz? Nagyon aranyos szerintem.

2015. nov. 13. 02:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most vicc ugye? Hát elég gáz
2015. nov. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az itteni kérdések alapján nagy gáz lehet a fiatal felnőtt réteggel...
2015. nov. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gáz. Tudom, hogy mindenkinek magánügye, de fejlődésügyileg elég furcsa ha valaki felnőttként kb. 6-12 éveseknek ajánlott játékokra vágyik.

De persze ha szeretnél hát vegyél magadnak..

2015. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ninca benne semmi. Jó lesz majd a gyerekednek!
2015. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorodba nem kaptál kínai piacos elemes nyulat, kutyát, macskát? Ez sem jobb, mindenre ugyanazt csinálja. Elég volt megnézni a videót félig, már meguntam. Az élő macska sokkal jobb és lézerceruzával lehet távirányítani.

https://www.youtube.com/watch?v=8PxihfH-CRY

Nekünk volt régen egy kóbor macskánk, azt be tudtam küldeni a szekrénybe is, mert mindenhova követte a lézer fényt.

2015. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van baj
2015. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meleg vagy, de nincs ezzel semmi gond, csak ne feltünősködj és hangoztasd. Magánügy :)
2015. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt gyerekszobád? Akkor megérthető!
2015. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ezzel baj. Ha nem tudsz biztosítani megfelelő körülményeket egy igazi állatnak, jobb egy ilyen robotjáték .De amúgy hamar megunható.
2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!