Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony vagyok kicsi tömegű...

Alacsony vagyok kicsi tömegű és cuki aranyos, nem akarok pedo lenni, de sajnos csak a 14-15 éves lányoknak tetszem valamiért, mit tegyek, járjak inkább prostikhoz? 24f

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Sztem homokos vagy.
2014. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%

Haverom mit meg nem adna azért, hogy a helyedben legyen. 26 éves és sorra dugja, már törvényesen a 14-5-6 éves lányokat, viszont sokáig kell őket etetnie, hogy belemenjenek az ilyenekbe, mert nem valami kisfiús a kinézete. De előbb-utóbb belemennek. Én 15 vagyok, velem is így ismerkedett meg. Azt mondta, én vagyok az első lány, aki egy hónap után nem küldött neki aktot vagy nem dughatott meg. Ismerjük egymást egy jó ideje, és még mindig nem volt köztünk semmi, engem nem fog megtörni. Te meg.. Használd ki a helyzetedet, nem leszel attól pedofil. Nem jobb egy szűk csaj, mint egy szét b*szott huszonéves? Úgyis elmúlik a dolog.

Nem vagyok egy könnyen kapható csaj, szűz vagyok. Tudom, hogy a korombeli csajok nagy része elég hamar belemegy a dolgokba, csupán kíváncsiságból..

2014. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Barom vagy hogy kihagyod
2014. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már kicsit hülyén érzem magam. Legutóbb is egy 14 éves csajjal smároltam meg fogdostam, de az a durva, hogy mellette én is úgy nézek ki mint egy 15-16 éves fiú és valahogy furán érzem magam. Gyakran vágyom rá, hogy igazi férfi legyek, de hát én csak egy kisfiú vagyok testileg sajnos. :(
2014. máj. 31. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg a 18-19 éveseknek jövök be.
2014. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5/5


De jó neked!


Néha reménykedem, hogy hátha van egy érett felnőtt lány, akinek a kisfiúk jönnek be, de aztán rájövök, hogy hülyén is néznénk ki egymás mellett, gondolom ezért nem is kellek egynek sem. Fb-n is csak 14-15 éves lányok hajtanak rám, ha meglátják a képem. és azt hiszik korukbeli vagyok.

2014. máj. 31. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!