Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mi ez az antiszoc...

Lányok mi ez az antiszoc viselkedés?

Figyelt kérdés
Kint állok erkélyen, jön egy fiatal hölgy lent, meneztközbe igazitja magát, én meg nézem, félre söpri a haját és mintha ilyesmit szólna de valami undoritóan szánalmas hangnembe mogorván az orra alá hogy "esnél le. aztán fel nézett. Ilyenkor mi van nálatok képszakadás ? már nem szabad rátok se nézni ? és akkor a Férfiak bunkók ugye.. :)
2015. nov. 13. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Néhány embert idegesít a folyamatos bámulás.

A csajszi beteg, hogy magában beszél, vagy neked szólt oda?

2015. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

"Ilyenkor mi van nálatok, képszakadás?"

Jah. Egy személy így reagált rád, és ez azt jelenti egy egész nemre mindenkor jellemző ez.. Gratulálok.

Valószínűleg bunkó mert rosszul nevelték vagy olyan társaságba keveredett ahol ez a normális, meg rossz volt a kedve, esetleg még mentális baja is lehetett.


Egy rossz élmény miatt nem kell egy egész "csoportot" elítélni.

Bámulni egyébként sem illik másokat.

2015. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Kell egy zsepi??
2015. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem egy rossz élmény... manapság már egyre többször tapasztalni h úgymond nemszabad rájuk nézni, akkor mi a jóbánatért öltöznek úgy ki?.

Mondjuk azért rajta nem látszódott semmi ilyen, vagyis normális komoly viseletű volt a hölgy, nem néztem ki volna belőle hogy ilyen "defektes. Na de legközelebb ja, majd én is jól visszaszólok valami jó tájparaszt módjára ha nekik ez kell

2015. nov. 13. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak a nő "defektes".
2015. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. az a csaj valami paraszt volt, idegbeteg vagy csak alapból rossz napja volt

2. bámulni másokat nem illik, nagyon zavaró

3. nem a pasik kedvéért szoktak a nők kiöltözni, hanem mert úgy tetszik nekik.

2015. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindegy csak utálom ha valaki ok nélkül beszól főleg úgy h nem is ismer, mit foglalkozik azzal hogy én mit nézek, azt nézek amit akarok. nekem is van rossz napom de én mégse kötök bele az első emberbe aki szembejön velem az utcán. oké magán életi gondjai vannak s amiatt ideges... akkor vegyen egy box zsákot és azon vezesse le a fölösleges energiát.
2015. nov. 13. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz, amit akarsz, de ne őt. Ránézni valakire tök más, mint folyamatosan nézni, figyelni, bámulni. Neked tetszene, ha nálad nagyobb pasasok bámulnának?
2015. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!