Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányok szerint miért...

Egyes lányok szerint miért vicces az, ha egy fiút/férfit tökön rúgnak, vagy fájdalmat okoznak neki a heréjénél?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, és őszintén szólva nagyon undorító gerinctelenségnek találom.


Voltam már ilyennek szemtanúja, hogy pár lány csak úgy kedvtelésből/viccből tökön rúgott egy srácot, akinek persze nagyon fájt.

Vagy láttam olyan videókat a neten, amikor egy nő vagy pár lány azzal viccelődik, hogy az alvó srácnak a heréjét becsíptetik olyan egérfogóval, a srác üvölt mert fáj neki nagyon, a csajok meg mondják (angolul), hogy ne vicceljen már meg ne jajgasson, stb, meg röhögnek.


Volt egy srác, aki bizony nem volt rest, és jól p..nán billentette a tökön rúgó csajt, utána meg mindenki fel volt háborodva, hogy jaj ez nem vicces, miért kellett, stb. Pedig ugyanaz a kategória, vagy ha egy csajt mellen vágnak.



Tudom, furcsa kérdés, de ha az egyik nekik vicces, a másik miért elítélendő? Szerintem egyik sem vicces, arról nem is beszélve, hogy az orvosok is megmondták, hogy tökön rúgástól, vagy erős herét ért fájdalomtól (pl az az egérfogós) igencsak megnőhet a hererák esélye.


Tudom, hogy nem minden lány ilyen, de miért kell tökön rúgni a másikat, ha netán veszekednek? Az ilyen lányok mit éreznének, ha valaki csak úgy vaginán billentené őket, vagy jól megcsavarná valaki a mellüket?



Csak engem háborít ez fel?



2015. okt. 31. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Az is vicces ha egy lányt p.nán rúgok.
2015. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy srác, aki bizony nem volt rest, és jól p..nán billentette a tökön rúgó csajt, utána meg mindenki fel volt háborodva, hogy jaj ez nem vicces, miért kellett, stb


Ilyen álszent görény világot élünk.

2015. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Lány vagyok, de valahogy az erőszak minden formája távol áll tőlem, előfordult olyan is, hogy a barátom kérte, hogy üssem meg erősen, valami oka volt, hogy ez előjött, amire már nem emlékszem, de a lényeg, hogy belementem, 10 másodpercig csak néztem rá, utána átöleltem, tehát valamiért az is alap, hogy poénból nem rúgok tökön minden második srácot, aki szembe jön velem, de nem is hiszem, hogy ez annyira gyakori jelenség, normális emberek között biztosan nem.
2015. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem nem nézek ilyen videókat

2. Tudom, hogy nem gyakori, de nem értem, miért vicces ez sok embernek, még a fiúknak is néha. (mármint persze annak, aki nem az "áldozat")

3. Nem értem, hogy ha a lányt billentik nemi szerven, az miért nem "vicc" kategória.

2015. okt. 31. 19:54
 5/10 Scav ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha engem megütnek, visszaütök nemre való tekintet nélkül. Ha én nem bántok senkit, akkor engem se bántsanak. De ha ez kell, akkor legyen. Aki ad, az kap is. Ennyi.

Az, hogy a herén rúgás egyeseknek vicces, sosem értettem.

2015. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én sem értem, hogy mi olyan vicces ebben. Komoly probléma is lehet belőle.

Mindenesetre az biztos, hogyha poénból tökön rúgna egy csaj, akkor utána én is pinán térdelném.

2015. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ilyen nincs, hogy valakit viccből tökön rúgnak. Ha megtámadnak, igen, de azon nem nevet senki.


Élőben még nem láttam tökön rúgást, csak Jackass-ben, és azon röhögök, mert az a céljuk, hogy röhögjek.

2015. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%

Én nem gondolom viccesnek. Ám szerintem egyesek azért gondolhatják viccesnek, hisz meglepően nagy fájdalmat okoz az amúgy igen strapabíró és erős férfiaknak is.

A pinán rúgás ellenben kimondottan nem a leghatásosabb technika lányok ellen, egy gyomorszájon vágás sokkal nagyobb fájdalmat okozhat nekik.

2016. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Talán a női dominancia mutatkozhat így meg.
2016. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Kárörömből nevet. Mert biztos nem szereti a férfiakat.
2017. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!