Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel elűzöm magam mellőle az...

Ezzel elűzöm magam mellőle az embereket?

Figyelt kérdés

Néha szoktam neten ismerkedni, de csomószor akikkel beszélek, nem irnak vissza pl. facebook-on, ha irok valamit, de azért megnézik, vagy csak annyit, hogy ok. És sok emberrel közülük csak akkor beszélek kb, ha én irok nekik, ők meg semmit nem kérdeznek rólam. Mostmár rohadtul elegem van ebből, hogy engem mindenki igy kezel és ha valaki, aki ezt csinálja velem, egyik nap rám ir, mert nincs kivel épp beszélnie vagy nem tudom, azt irom neki, hogy nem muszáj velem beszélgetnie, ha nem akar, vagy ha bunkóbb kedvemben vagyok, megkérdem őket, hogy hogy-hogy eszükbe jutott irni, nincs kivel beszélgetniük?

Néha viszont elgondolkodok, hogy lehet, nem is bunkózni akartak velem, csak épp nem volt idejük vagy ilyesmi, de akkor legalább annyit irhatnának, hogy bocs, de most nem nagyon érek rá, majd később beszélünk vagy ilyesmi. Nem az, hogy irok valamit, ő meg annyit válaszol, hogy ok, vagy rosszabb esetben nem is válaszol semmit, aztán két hét múlva rám ir megkérdezni, hogy mizujs..

Szóval szerintetek valamennyire jogosan akadok ki az ilyeneken vagy lehet, tényleg csak ennyi állhat a háttérben, hogy nem érnek rá hetekig irni meg elfelejtik, hogy beszéltek velem, aztán én tűnök bunkónak, amiért kimutatom, hogy nem tetszik, amit csináltak?


2015. nov. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom amikor beszélgetés közben csak eltűnik valaki. Legalább annyit illene ilyenkor írni, hogy "el kell mennem", vagy valami. Nem hiszem, hogy te lennél ebben a hibás.
2015. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekkel nem szoktam foglalkozni. Ha Ő nem képes írni/visszaírni, utána én sem fogom keresni.
2015. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne írj senkinek egy darabig, várd meg hogy kinek jutsz az eszébe...csak velük foglalkozz komolyabban,tőlük várj konkrét érdeklődést. Én utálom ha valaki leszúr mert rég írtam neki vagy rég hívtam. Nyilván azért keresem mert rég beszéltünk...Ha keres valaki miért csak azért tenné mert unatkozik vagy nincs más rajtad kívül?
2015. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert ha annyira szeretne velem beszélni, akkor miért csak hetek múlva válaszolna? Nekem ez alapján nem az jön le, hogy annyira kedvelne, akkor meg ne is keressen, ha épp nincs jobb dolga.
2015. nov. 14. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezted már bármelyiktől is hogy miért lehet az hogy az az érzésed hogy koccoltat téged? Kérdezz rá! De ne számon kérd.
2015. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!