Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » én már örökre ilyen gyerekes...

én már örökre ilyen gyerekes maradok? Huszonéves srác vagyok és nagyon sok gyerekes tulajdonságom van: plüssök, játékok, lego, animációs filmek, gyerekesen viselkedem - ha megtehetem- laza vok és figurákat gyüjtök meg happy meal játékokat.

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:

ezen felül énekelgetek akár gyerekesebb dalokat anime openingeket, ha meg vidám vagy ugrálok is....


de ezen felül önellátó, felelősségtudatos felnőtt vok.

2015. nov. 15. 16:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Vok...


Mondjuk én közel 30 évesen gyűjtöm a plüssöket, nézek animéket és játszom a számítógépen. Közben pedig házakat tervezek és olykor építésvezetőként irányítok építkezéseket.


Nem hinném, hogy bárkit is érdekelne, hogy otthon a négy fal között mit művelek, úgyhogy neked sem kéne azzal foglalkoznod, hogy milyen vagy. Élj úgy, ahogy jól érzed magad.

2015. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus vagy, különleges. Sose foglalkozz másokkal! Aki igazán szeret, az nem akar megváltoztatni, hisz önmagadért szeret. Aki lenéz, az vagy buta vagy irigy, vagy egyszerre nyomja a kettöt
2015. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvastam már pár ilyen kérdés. Ha te vagy, aki Halász Juditot is hallgat, egy technikai javaslatom:


emeltesd ki a kérdésed. Ne írd meg újból. A modik se szeretik, és szerintem a válaszolóknak se jó, hogy mint egy gép, újra leírják ugyanazt...


De ha nem vagy azonos az illetővel ,akkor tárgytalan.


Amúgy meg tök rendben levő, amiket írsz magadról. Ez gyermeki oldala az embernek, ez rendben van.


Az infantilizmussal sajnos sokan összekeverik, amit írtál.

Az infantilizmus az, ami problémás vonás.


Amiről írsz, az szimplán gyermeki oldala a lelkednek és telejsen rendben van.

2015. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális ;)

Valószínű igen.

2016. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez aranyos :)
2016. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!