Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki gondolná, hogy az alábbi...

Ki gondolná, hogy az alábbi rövid történet kitaláció?

Figyelt kérdés
A 17. század nagyon elején születtem Franciaországban Albert néve.. Valahogy a szervezetembe került egy szer, ami a lelkemnek halhatatlanságot adott, de a testem ettől függetlenül meghal.. amikor ez bekövetkezik, át bírok "szállni" egy más ember testébe.. 1997-ben egy újszülött csecsemőben foglaltam helyet, hogy új életet kezdjek ebben a világban..
2015. nov. 15. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki hülye.
2015. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhaaaaa, megyek aludni! Tehát aki ezt elhiszi, az a hülye! Szövegértés, pls!
2015. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azt gondolná, hogy kitaláció, bár én rohadtul örülnék, ha ezt tudnám csinálni, és az emlékeim is megmaradnának.


(Na jó, nem mindenki. A dalai lámának pl. elég sokan elhiszik, hogy az előző láma reinkarnációja, szóval ha elég egyházi hatalmad van, be lehet ilyesmivel etetni embereket.)

2015. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Lelked így is úgy is halhatatlan. És mindenkit ezt csinálja. Meghal majd újjászületik. Ez minden embertársadra igaz nem csak rád csak nem újszülöttbe, születés elött 8 hónappal történik ez.
2015. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden épeszű ember azt gondolná, hogy kitaláció. És még csak nem is eredeti.

Lásd még Szepess Mária: A Vörös Oroszlán c. művét.

2015. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 válaszolónak:

az emlékeim megmaradnának


#5 válaszolónak:

Erről a műről még nem hallottam, de utána nézek..

amúgy, én nem terveztem elbeszélést vagy regényt írni

2015. nov. 15. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
"Ez a nő" a magyar irodalom egyik legkiemelkedőbb alakja. Olvass többet, elég műveletlennek tűnsz a hozzászólásod alapján.
2015. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem ismeri Szepes Máriát még nem feltétlen műveletlen.
2015. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves hetedik válaszoló

1. Nem igazán értem, miből következtetsz a műveltségem szintjére, de tény, hogy van még hová fejlődnöm

2. Mivel te idézőjelbe tetted, hogy "Ez a nő", ebből arra engedek következteni, hogy félre olvastad, amit írtam, mert az én hozzászólásomban az szerepel, hogy "Erről a MŰről...", szóval csak a művet nem ismerem..

de semmi gond

2015. nov. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!