Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek igazi férfi?

Hogyan legyek igazi férfi?

Figyelt kérdés
Gyakran határozatlan vagyok. Túl aggódom a dolgokat, már párszor megkaptam, hogy legyek már férfi! Amúgy az életemben minden rendben: orvosi egyetemre járok, van egy csodálatos barátnőm, vannak barátaim, csak ez a dolog megmaradt. Mit tudnék tenni? 20F

#férfi #ember #tulajdonság #férfiúság #igazi férfiúság
2015. nov. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "igazi férfi", mert mindenki más.

Te is igazi férfi vagy, mi más lennél?

2015. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak a kérdést.Határozatlanság....túlliheged ezt is.Gondolkozz eldöntendő kérdésekben.
2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy értettem van barátnőd akivel szeretitek egymást és jó kapcsolatotok van. Az orvosi egyetem általában nem egy könnyű egyetem, ahova bárki bejuthat. Tehát szerintem a határozottságodon kell javíts. Próbálj meg előre tervezni talán picit így felkészületlenül kevesebb dolog fog érni ami magabiztossághoz vezet. Bízz magadban és becsüld meg azokat akik szeretnek.

Szép estét.

2015. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!