Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig is szorongtam és...

Mindig is szorongtam és voltak félelmeim, de a hírek (terror támadás) hallatán nagyon felerősödtek bennem és alig merem elhagyni a lakást! Nektek is vannak most ilyen félelmetek? Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Több 100-szor nagyobb rá az esély, hogy közlekedési baleset érjen mint hogy terrortámadás. Ne foglalkozz a terrorveszéllyel!
2015. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Azért nézd egy kicsit reálisan a helyzetedet. Hol élsz? Mennyire veszélyeztetett? Mert ha pl. egy kis faluban az ország csücskén, akkor nyugodtan kiléphetsz az utcára.

Én városban élek, de kertvárosi részen, még itt sem félek annyira, egyelőre úgy érzem olyantól nem kell tartanom, ami most Párizsban történt. Ha ki akarod irtani a hangyákat, akkor nem arra a pár szerencsétlenre fújod a rovarirtót, amelyik erre-arra menekül, hanem a megkeresed a bolyt, és arra fújod.

2015. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben szakember segítségét kérném, ugyanis ez nem normális sajnos.
2015. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne normális ez a félelmem, ha egyszer mindenhol ezt hallom?

Nem szoktam én híreket hallgatni ,és ezekkel foglalkozni....

de egyszerűen nem tudok úgy elmenni egy étterembe, hogy ne halljam ezeket a híreket.... Tegnap is beültem egy helyre, és nem tudtam a haverommal rendesen beszélgetni, mert ezeket a híreket lehet hallani folyamatosan... én mindenhol ez megy....

Én mindig úgy voltam ezzel,hogy amíg nem itt Mao-on és nem a közelben történik meg a baj ,addig nem kell félni... de mindenhol ilyeneket hallok, és sokan összehordanak sokféle hülyeséget, meg ijesztegetnek azzal ,hogy itt is bármikor megtörténhet, és hogy kitör a világháború stb.....

És én meg olyan vagyok ,hogy alapból szorongós, most kezdtem kijönni ebből, és könnyű ijesztegetni engem ilyenekkel....

2015. nov. 18. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az a nem normális, hogy hülyeségeken képes vagy szorongani, épp ezért tudnak megijeszteni a vészmadarak.
2015. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát jó hülye vagy ha ilyeneken "szorongsz". Amúgy az idegeskedésbe is bele lehet ám halni... ;)
2015. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagy világutazó, akkor tök felesleges aggódnod. Budapesten is max annyira vagy veszélyben, hogy egy hajléktalan ellopja a telefonodat. Az a helyzet, hogy kicsiny hazánk sajnos annyit sem ér, hogy az egyébként nagyon szervezett és felkészült terroristák bombát pazaroljanak ránk. Inkább vegyél példát a francia emberektől, akik már a támadás másnapján ki mertek merészkedni az utcákra és nyilvános, tömeges megemlékezéseket tartottak.
2015. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, hát le a kalappal előttük.... Nem lennék a helyükben...
2015. nov. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!