Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lányok jönnek be a...

Milyen lányok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Mármint tetszik nekik a vaganyabb lanyok?Vagy a cukik?Milyen legyen a stilusa?Meg a viselkedese?Lecci sokan valaszoljatok.Ha lehet sokat irjatok

2015. nov. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az okosak.Kinek mi.
2015. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyiségtől függ, de amit megfigyeltem hogy csak azokat a lányokat hajlamosak észrevenni akik állandóan vigyorognak, kuncognak, és be nem áll a pofájuk...
2015. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más, szóval nem egy típus jön be mindenkinek.

De az fix hogy előny, ha nem játssza meg magát, tehát magát adja, nem megfelelni akar, stb.

2015. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ház annyi szokás. Leírom nekem milyen.


Legyen "vagány" ahogy te írtad, de ne szálljon el. Legyen cuki, ne legyen r...nc. Stílus igazából mindegy, de a nagyon modern divatos csillivilli glittercicákat nem szeretem (Persze személyiség függő, de az ilyenek többnyire eléggé könnyűvérűek. Tisztelet a kivételnek). A normális vagy a rocker stílus előny. Ne vigye túlzásba a sminkelést. Ideális ha alapból nem sminkel, de ha normálisan, mértékkel csinálja az nem gond (sőt szerintem dobhat az összképen), de azért amikor rendesen látszik a vakolat az arcán, a nagyon vörös rúzs, vagy csimbókok lógnak a szempilláján annyira ki van kenve, szerintem visszataszító.


Legyen intelligens, kulturált, aranyos, kedves, segítőkész, adjon magára de ne legyen nagyon anyagias. Legyen jó humorérzéke (illetve nálam türelme, mert egyesek szerint a szóvicceimmel egy sereget harcképtelenné tudnék tenni..), de ne vegyen mindent viccnek és komoly dolgokról is lehessen beszélni vele. Ha kicsit művészlélek (szeret rajzolni, festeni, írni, zenélni, stb.) az előny, mivel én is ezeket szeretem. De nem kötelező. :D

2015. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na most ez attól függ ám, hogy hogy a srácnak milyen a jelleme. Én nagyon visszahúzódó vagyok, átlag alatti kinézettel, viszont barátságosnak és többé-kevésbé intelligensnek tartom magamat. Nekem az okos, csendes, mosolygós, a humort értő és értelmes lányok tetszenek. Ők rendszerint nem szépségkirálynők, viszont sokkal jobban érzem magukat velük, mint másokkal.


Nyilvánvalóan akik meg bulizni szeretnek, azok is olyan lányt választanak, akik sportolnak, azok olyat, és így tovább.

2015. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem lévők: a fiú személyiségétől függ, hogy milyen ember kelti fel az érdeklődését.

Én például szeretem a kissé anyáskodó, gondoskodó természetű lányokat. Tetszik továbbá, ha van bennük egy egészséges mennyiségű lazaság, tehát nem akarnak mindig, minden helyzetben annyira "csajosak" lenni.

Ja, és előny, ha egyezik a zenei ízlésünk, így tudnánk együtt akár koncertekre is járni :D

2015. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Széles a skála.

Amit én nem bírok az ha valaki hisztis vagy túl érzékeny, minden szaron bepánikol, depresszióra hajlamos csajok se jönnek be és a fiús stílus sem tetszik, nem a csajommal akarok pl. egy sör mellett hétvégente focimeccset nézni. Úgy általában a szubkultúrák sem jönnek be, mint pl. emo, góth, rocker, punk stb stb...

Rocker alatt olyat értek aki úgy is néz ki meg úgy is viselkedik, pl. én is szeretem a rock zenét(is) de nem vagyok rocker.


Most amúgy, hogy vagány vagy épp kicsit visszahúzódóbb vagy épp átlagos az mindegy, ez is az is megtud fogni.

2015. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a barátságos,kedves,cuki,aranyos,1000%-ban nőies,,jó ha okos is,együtt érző,figyelmes,gondoskodó,jószívű,nagylelkű,megértő,pozitív értelemben "őrültek",bolondosak,viccesek,jól tudjon szopni xD,gyengéd,de ha kell akkor tudjon erős lenni, komoly,harcias,kitartó,és vad.
2016. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!