Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok/nők idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok/nők idősebb férfival jönnek csak össze, akkor milyen szerepük van a velük egykorú vagy fiatalabb fiúknak/férfiaknak az életben?

Figyelt kérdés

Milyen tanácsot adnál nekik, mivel foglalkozzanak, hogy az ebből adódó frusztrációjukat oldják?


A "jöjj össze fiatalabbal" nem jó megoldás, mert azzal megint más kárára (fiatalabb srácok) találna valaki barátnőt.


2015. aug. 30. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Menj el szerzetesnek!
2015. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak idősebbekkel jönnek össze. Sőt, olyan is van, hogy fiatalabbal jönnek össze.
2015. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Ne általánosíts, mert attól, hogy vannak olyan fiatal lányok, akik az idősebb korosztályhoz vonzódnak, bőven akadnak olyanok, akik viszont a korukbeliekhez.

Tehát kétféle megoldás létezik (akár párhuzamosan is meg lehet valósítani):

1. Találj olyan lányokat, akik a saját korosztályukhoz vonzódnak

2. Próbáld meg ellesni, hogy vajon melyek azok a tulajdonságok, amiket egy érettebb férfi nyújtani tud egy fiatal lánynak (mert a vonzódás nem az évek számából fakad, hanem ezek a férfiak valami olyat tudnak nyújtani a nőknek, amit a fiatalabb társaik nem), és alakítsd ki magadban ezeket a tulajdonságokat. Olyan "apróságokon" is múlhat például, hogy az érettebb férfiak tudnak UDVAROLNI egy nőnek...

2015. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Sunshinedoll ***** válasza:
23%

Gyakorolni jók, de semmi másra :)

A jöjj össze fiatalabbal nem azért nem jó, mert a pasik kárára válna, hanem mert a pedofília undorító és büntetendő, és igazából bárki aki 22 év felett kiskorúval kavar egy nagy trágyadomb.

Az ebből adódó frusztrációt oldd fel úgy, hogy felnősz és elfogadod, hogy a lányok nem tartoznak neked semmivel. És ha majd nem nyereményként tekintesz ránk, és nem várod el alanyi jogon, hogy hát neked nőd legyen, akkor majd össze fognak veled is jönni.

2015. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen tanácsot adnál nekik, mivel foglalkozzanak, hogy az ebből adódó frusztrációjukat oldják?"


Keressenek olyan lányt/nőt, aki hajlandó összejönni vele egykorú fiúval/férfival is.

2015. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj én bevallom, hogy nekem nem kéne velem egykorú, se fiatalabb pasi soha többé. Nem érzem azt, hogy egyezne az intelligenciánk a többséggel. Biztos akad, de szívesebben keresek az idősebb korosztály között.


Viszont nem értem, hogy emiatt miért kéne frusztráltnak érezni magát bárkinek is? 19 vagyok, a velem egykorú srácok szívesen vannak együtt 16-17 éves lányokkal. És hogy akkor mi van a 16-17 éves srácokkal? Találnak 14 éves lányokat akik már érettek egy kapcsolatra, viszont a 14 éves srácok többsége pedig rohadtul nem való bele egy kapcsolatba se.

Most le lehet pontozni el lehet ítélni, saját vélemény és saját tapasztalat.


Nem mellesleg rengeteg olyan csaj van aki a saját korán belül ismerkedik. Én nem ilyen vagyok, de ettől függetlenül nem kell általánosítani.

2015. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

6: Ezt úgy írtad, mintha a 18-19 éves lányok annyival érettebbek lennének, mint a fiúk. NEM! Ugyanannyira éretlenek általánosságban.


Ha pedig te nem tartozol az "átlag 18-19 éves" kategóriába, akkor kereshetsz ugyancsak nem "átlag 18-19 éves" kategóriába tartozó, érett fiút is. Ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül utasítsd el a nálad idősebbeket, csak azt, hogy ne utasíts el egyből valakit, azért mert veled egyidős!

2015. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne ítélkezz felettem, amíg nem ismersz. Egy évet töltöttem együtt egy velem egykorúval, mondhatni egy szörnyű kapcsolat volt, ugyanígy ahogyan egy nálam másfél évvel fiatalabbal is. Nem megy, én adok esélyt ha látok benne reményt, de a hóbortosságtól és az éretlenül való hozzáállással a dolgohoz hülyét tudnék kapni.

Én sosem jöttem ki velem egykorúval. Nem csak férfival, nővel sem. A legjobb barátom is idősebb nálam 9 évvel. Mindig érettebb voltam a korombelieknél, még azoknál is akiket az érett 18-19 éveseknek nevezünk. Bár ez annak is köszönhető hogy korán kellett felnőnöm.

Ezért írtam ez az én vélemény, az én meglátásom. Esélyt én adok mindenkinek, nem erről van szó, de nálam nem működött eddig sem.

2015. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Ne ítélkezz felettem, amíg nem ismersz."


Te se ítélkezz az összes veled egykorú fiú felett, hisz nem ismered mindet!



"Egy évet töltöttem együtt egy velem egykorúval, mondhatni egy szörnyű kapcsolat volt, ugyanígy ahogyan egy nálam másfél évvel fiatalabbal is."


Ennek vajon csak az lehetett az oka, hogy egykorú/nálad fiatalabb volt a fiú?



"Nem megy, én adok esélyt ha látok benne reményt, de a hóbortosságtól és az éretlenül való hozzáállással a dolgohoz hülyét tudnék kapni."


Attól én is. :D Amúgy ha adsz esélyt, akkor nem gond. Csak kor alapján ne ítélj! Idősebbek is lehetnek éretlenek. Vannak hülye harmincéves ismerőseim is.



"Én sosem jöttem ki velem egykorúval. Nem csak férfival, nővel sem. A legjobb barátom is idősebb nálam 9 évvel. Mindig érettebb voltam a korombelieknél, még azoknál is akiket az érett 18-19 éveseknek nevezünk. Bár ez annak is köszönhető hogy korán kellett felnőnöm."


Igen, én is éretlennek tartom a velem egykorúak többségét. A többségét. Nem mindenkit.

2015. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

1. Nem ítélkezem csak a saját tapasztalataim alapján beszélek.


2. Hogy mi volt az oka az egyszerű. Az egyiknek fontosabbak voltak a haverok mint én, a másiknak pedig az életről való tudása bortánykoztatott meg.


3. Nem mondtam, hogy egy idősebb fickó nem éretlen, az, hogy adok esélyt az meg szerintem látszik az előző kapcsolataimban is.


4. Én sem tartok mindenkit éretlennek, de sajnos a többség valóban az. Nem is bszélve arról, hogy mennyire elcseszett lett a mostani fiatalság. Olvasni csak a facebook üzeneteiket olvassák, a "férfiak" - nem hiába az idézőjel - némelyike úgy öltözik mint egy csaj, a lányok többsége pedig magamutatóak, és pláza macskák.

Mert amikor az a legnagyobb bajuk, hogy úristen le kell vágnijuk a körmüket egy kismegyerek ápolói osztályon, az már enyhén szólva is kiábrándító.

2015. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!