Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok hirtelen ennyire...

Miért akarok hirtelen ennyire szeretni?

Figyelt kérdés

Persze, a lányok korábban is érdekeltek, de mindig az a típus voltam/vagyok, aki még a legközelebbi barátaival is naponta max néhány szót vált/ott.

Konkrétan a szexszel kapcsolatos dolgokon kívül nem nagyon értettem, hogy minek kéne nekem barátnő!?


Viszont mostanában -néhány hete kezdődött- furcsán vágyom egy lányra. Tehát sokkal kevésbé azért akarok egy barátnőt, mert hú de jó lenne már valakit megfarkalni, hanem mert valamiért vágyom rá, hogy beszélgethessek vele, vágyom az ölelésre, a törődésére és arra is, hogy én is törődhessek vele. Tehát olyan nyálas és romantikus dolgokról álmodozom, hogy jajj.. Miközben korábban inkább taszított az, hogy valakivel naponta több időt beszélgetnem kelljen..


Mit tudok ezzel kezdeni?

Eléggé megijeszt, mert én egy eléggé érzéketlen embernek ismertem meg magamat..

16/F


2015. nov. 21. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerelmes lettél :-) Ennyi az egész.

Hidd el a szerelem csodálatos érzés :)

2015. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs konkrét lány, akire vágyom (vagyis van, de szinte semmit nem tudok róla, szóval szerelem így nem alakulhatott ki), hanem csak úgy általánosságban érzem ezt..
2015. nov. 21. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb 6 évesen mindeki elkezd racionálisabbá válni. Emellett van, akinek jobban elsikkadnak az érzelmi igényei és vannak, akinek kevésbé - ez általában a vele született temperamentumon szokott múlani.


Neked most, 16 évesen kezdett újra emelkedni az érzelmi intelligenciád szintje. Örülj neki. :)

2015. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!