Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem néha hirtelen...

Feleségem néha hirtelen felindulásból, vagy nem tudom, de olyanokat mond, hogy nem akarok hinni a fülemnek. Vajon komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
Néha olyanokat mond,hogy nem hiszek a fülemnek.Múltkor ilyet is mondott,hogy nem illünk össze,ilyenkor csak pislogok,hogy mi baja lehet.Egyik pillanatban azt mondja,ilyen jó még soha senkivel nem volt,a szexet és mindent beleértve.Néha pedig úgy érzem,semmi nem jó ami velem kapcsolatos.Vajon ilyenkor mibaja lehet?Minden megteszek a boldogulásunkért,foglalkozom vele,testileg,lelkileg.Mellettem a szabadságot is megkapja.Hol teljesen pozitiv kettőnk irányába,hol semmi nem jó.Néha amikor mond dolgokat,akkor olyan érzésem van,hogy akár képes lenne lelépni más fickóval is,néha pedig úgy érzem a mienk a legjobb kapcsolat és,hogy ő is igy gondolja.Néha úgy érzem szivesen kalandozna,néha azt érzem,hogy biztonságra törekszik.Néha már nem tudom mire gondoljak.Múltkor is amikor ilyet elsütiött,arra gondoltam,egyből az futott végig a fejemen,hogy képes lenne megcsalni.
2015. febr. 15. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg kellene tőle is kérdezned, hogy valami tényleg nem jó neki, vagy csak nagyon hangulatember. Próbáljátok megbeszélni. Egyébként ezt én is csinálom a férjemmel, amikor azt mondom jó vele, tényleg komolyan gondolom, amikor azt, hogy nem jó vele, abban a pillanatban azt is... Ez az én hibám, borzasztó természetem van, mindent kimondok, amit épp érzek:( Egyébként mi valóban nem teljesen illünk össze, de millió dologban senki mással nem lenne ilyen jó. Lehet, hogy a te feleségben is van ilyen kettősség. Ennek ellenére megcsalni, elhagyni nem tudnám a férjem!
2015. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még 50 év házasság után is csodálkozom a feleségem némely megnyilvánulásán.
2015. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Én is ezt csinálom a barátommal. Sajna nagyon bizonytalan vagy ÖNMAGAMBAN, aztán sokszor érzem hogy milyen jó vele és mennyire szeretem, de másnap meg már azon töröm magam hogy biztos őt akarom-e meg jó-e ez így, pedig az égvilágon nincsen semmi problémánk, mindig jólérzem vele magam, nagyon sokszor hiányzik, meg tényleg SZERETEM. Tehát tényleg saját magamnak generálom a feszkót meg a kételyeket, pedig nincsen rá semmi alapom, egyszerűen ilyen bizonytalan a személyiségem.
2015. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

En is szoktam igy viselkedni, Ugy latom erre van kereslet, kell ez, hogy felrazzam a dolgokat, utana mindig jobb lesz, pl beszelgetek pasikkal, lecseszem valamiert. Nem szabad mindig jonak lenni, mert "unalmas" lesz a kapcsolat, a ferfiak nagy resze igenyli azt hogy a no neha belerugjon. Nem tudom miert, de igy van. Az eddigi kapcsolataimban csak jot adtam, nem kellett, a mostanival lassan 5 eve egyutt vagyunk.

Biztos van olyan him, akinek erre nincs szuksege...nem tudom XD

2015. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 4-es nehogy neked egyszer az arcodba rúgjanak ezek a hímek. Hátha ők is úgy látják igényed van rá.


Kérdező te pedig beszélj vele, hogy ideje lenne felnőtt nőként viselkedni és nem egy hisztis kamaszként. Ettől függetlenül lehet van valami alapja a hisztiknek.

2015. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És véletlenül nem 2 hetente történik ez hullámokban és lecseng 2-3 nap alatt?....
2015. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 17:43


Miért pont 2 hetente?És miért pont 2-3 nap alatt?Érthetően beszélj kérlek,mert ebből semmit nem értek...Miért nem pont havonta és lecseng mondjuk 1 hét alatt?Szóval mi az össefüggés a 2 hét és a 3 nap között?

2015. febr. 15. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 hetet akart írni.
2015. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Eddig ok rugtak belem, most en jovok.
2015. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Én is ezt csinálom a párommal,de nekem van rá okom!Eljátszotta a bizalmam.Elvagyunk,de már nem érzem azt,hogy vele élném le az életem.És bizony ezt néha ki is mondom!

Biztos van nálatok is valami a háttérben!

2015. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!