Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyülölöm az udvariaságot a...

Gyülölöm az udvariaságot a nyalizást szörnyű embereket látni ahogy nyaliznak egymásnak, tudom etiket illem bla bla bla Ti is vagy csak én vok ilyen úgymond szemét bunkó stb?

Figyelt kérdés
Hányingerem van a lépcsőházba mindenki jó reggelt,jó estét moslygás jajj nekem mikor nyilnak az ajtók annyira unalmas a busz sofőr is akkorát köszön majd hanyat esek ...könyörgöm nem ismerem ezeket az embereket hagyanak már békén sokszor elis fordulok nem kell köszöngetni közöségi oldalakon mindjárt jöm a mindenkinek kellemes ünnepeket story könyörgöm én csak akiket szeretek a családomak kívánok ilyet imádom őket mért kell igy 2 szinűsködni?? vagy mikor orvosnál viszont látásra én rohadtul nem akarom viszont látni amúgy jó kedélyű ember vagyok midig vigyorgok a családommal körülöttem levőkkel de IDEGENEKKEL miért legyek kedves !!!!!!
2015. nov. 22. 18:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem fordulj orvoshoz. Egyáltalán nem normális, ahogy gondolkodsz.
2015. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ez van nem tudok ellene tenni ezt érzem
2015. nov. 22. 18:25
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tőled van hányingerem. Ha neked a gyűlölködés okoz örömet, maradj négy fal között, ott senki sem zavar.
2015. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Remélem csak te. De lehet vannak ilyenek még. Szerintem a magyarok nem közvetlenek,segítőkészek,összetartóak amúgy sem...:(((
2015. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal, akkor nem vagy egyedül ezzel. Az ilyen felszínes dolgokat annyira én sem csípem. Leginkább attól vagyok rosszul, amikor a munkatársaimnak kell jóétvágyat kívánnom, miközben belül azt gondolom, hogy akadna a torkán.


No, nem mintha fordítva nem így lenne..


Viszont a köszönéssel nincs bajom. Az etikett megkívánja.

2015. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az udvariasság nem azonos a nyalizással. Az udvariasság a társas együttlét szabályrendszerének eleme, tulajdonképpen azt jelzi a másik ember felé, hogy nem vagy irányában ellenséges szándékkal. Emiatt esetenként nem a szavakon kell lovagolni, mert azok ilyen kapcsolatrendszerben elvesztették eredeti jelentésüket.
2015. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem lehetünk egyformák ha megismerek valakit vagy közelebb kerül hozzám az más de akiket nem ismerek persze van 1-2 idegen is aki szemébe jóságot látok nem 2 színűséget azoknak segitek átadom a helyet de az ritka nagyon az aki nem színészkedik hanem jó ember .Mint a ló csak a családomat imádom csal előre nézek külvilágot kizárom az utcán buszon nem érdekel senki!!!!
2015. nov. 22. 18:32
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"körülöttem levőkkel de IDEGENEKKEL miért legyek kedves !!!!!!" - Ne legyél.

Nem magyarázom el az okokat, mert egy olyan ember, aki nem tudd differenciálni a kedvesség ( ne adj' Isten a normális társasalmi érintkezés normái) és a nyalizás között, az akkor sem értené meg, ha egy éti csiga szellemi szintjére lebutított választ próbálnék elmagyarázni neki.

2015. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így hozzád közel kerülni, és megismerni lehetetlen, ha még egy szimpla köszönéstől is elzárkózol. Értem, hogy nem szereted a jópofizást, de az igenis b.nkóság, hogy köszönés helyett még a fejed is elfordítod. Veled baj van.
2015. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
A helyesírást még az udvarisságnál is jobban gyűlölöd? Remélem nem voltam túl udvarias!
2015. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!