Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz hogy 15 éves...

Szerintetek gáz hogy 15 éves fiúként sokkal jobban szeretem az animációs filmeket mint a horrort?

Figyelt kérdés
Nem azért nem nézek horrort mert félek hanem mert egyszerűen nem jön be. Csomó haverom rengeteg horrort néz de olyan fosósak....amikor együtt megnézünk egyet mindenki kuporogva nézi én meg majd elalszok rajta.

2015. nov. 22. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, más az érdeklődi köröd... én pl. akciófilmeket nem szeretem
2015. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csíptem a horrorok többségét. Főleg hogy nagyrészt ZS kategória, vagy öncélú mészárlás, és ritka az ami igazán megfog.


De ez volt a bajom az akciófilmekkel, hogy nem tudtam attól elvonatkoztatni hogy itt az "akció" a lényeg, és túl reális alapon közelítettem meg őket.


Ilyenben jobban szeretem a thrillereket, azok realisztikusabbak, vagy a háborús filmeket.

2015. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha az animációs film alatt nem meséket értesz, amik gyerekeknek szólnak, akkor nem.
2015. nov. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én is sok animációs filmet nézek :)))
2015. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen még rajzfilmeket is nézek, ha ez megnyugtat. Az, meg, hogy mi a gáz, pont nem érdekel. :D
2015. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!