Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az cinkes ha...

Szerintetek az cinkes ha valaki 20 évesen még nem tud felnőni? Tud komolyan is gondolkodni de szívesen hozza elő gyermeki énjét, animációs filmeket néz, képregényeket rajzol ilyesmi, vagy ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
20 évesen szerintem még elég normális,főleg ha fiúról van szó :D azok sosem nőnek ám fel
2014. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló nyomatja itt a sztereotípiát! :)

Egyébként igaza van...nem gáz! Az gáz amit annak érzel. Közhely, tudjuk jól, de istenem, miért éljünk úgy ahogy mások várják el?

Ha azt csinálod amit szeretsz akkor leszel a legboldogabb!

2014. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Ha a komoly helyzetekben nem viselkedik infantilis módon, akkor semmi gond nincs vele.
2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, Lányom/Fiam, ha ez cinkes, akkor nyújtom a kezem kézfogásra, mert akkor én is gáz vagyok :D

24 éves, dolgozó, háztartást vezető, férjnél lévő lány (direkt nem NŐ, mert az olyan komolyan hangzik) vagyok, szeretek komoly, mély dolgokról is beszélgetni, de még mindig egyszerűen RAJONGOK a szupehősökért (el sem hinnéd mennyire), télen hógolyózok és nagyon szeretem a mesefilmeket. :D

2014. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne csinalj magadnak gondot ebbol...miert kellene mindenkinek beallni a sorba??...amig igy gondolkozol addig lassabban is korosodsz az pedig nem hatrany.
2014. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mások egész nap buliznak, vannak akik otthon ülnek, vannak akik játszanak, vannak akik a kedvenc karakterüknek öltözve találkoznak más hasonló emberekkel. Ma már semmi nem furcsa :D
2014. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor egy animációs sorozatnak komolyabb a története, mint a mai nézett magyar tv sorozatoknak. Ez csak az ábrázolás egy módja, könyvet olvasva te képzeled el a történetet, filmekben és sorozatokban pedig színészeket alkalmaznak akik pénzbe kerülnek. Az elsősorban fiataloknak kitalált műfajban , bár rengeteg felnőtt animációs sorozat is van, elég sok jópofa, lehetetlen megjelenítésre van lehetőség, amit általában csak elképzelni tudunk, filmekben vagy nagyon "gagyin" nézne ki vagy nagyon drága lenne, mindkettőre vannak példák.


A lényeg: az tartja cinkesnek az ilyen műfajt aki azt hiszi ez gyerekeknek szól, de az nem látott még 18+ -osat.

A tényleges gyerekes gondolkodással sincs szerintem semmi gond, csak tudni kell a helyét és idejét, ne egy tárgyalás közepén kezdj el gyerek módjára gokut imitálni.

2014. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz komoly lenni és felelősséget vállalni magadért, akkor nincs vele semmi baj. Ízlésekről amúgy sem szabad vitatkozni, mindenkinek más tetszik, más a hobbija. Unalmas is lenne, ha mindenkinek ugyanaz jönne be és ugyanazt csinálná :)

Én 23 éves vagyok, egészségügyben dolgozok, emberi életekért felelek, mégis szabadidőmben imádok Lol-ozni meg animéket nézni. Kinéznek emiatt? Nem. Max akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek, azokkal kivesézem ezeket a témákat, ennyi.


Attól, hogy nem szokványos dolgokat szeretsz, még teljesen normális vagy!

2014. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,megnyugodtam:)
2014. jún. 21. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én 16 éves vagyok, de ugyanez. Nem ciki, egyáltalán.
2015. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!