Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szokott lenni általában a...

Mi szokott lenni általában a végén az egyoldalú szerelmek esetében?

Figyelt kérdés
Én mostanában kezdek belefaradni,hogy minden hiába,nem alakul semmi. 4honapja szeretem viszonzatlanul. Ha most én nálam ez lassan elmúlik,akkor kialakul Nála,vagy nem lesz semmi különös,megy tovább minden,mintha mi sem történt volna?
2015. nov. 23. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát...Tatjánával megtörtént, de nem lett jó vége. Attól egyébként nem fog elmúlni, ha csak úgy csinálsz, mintha..., azért, hogy megszerezd - akkor még mindig őrá figyelsz, és nem magadra. Ha neked ez a kapcsolat így nem jó, vegyél egy nagy levegőt, állj oda elé, és mondd meg, hogy szerinted te ennél többet érdemelsz, kiszállsz az egészből. De akkor szállj is ki, és vissza se nézz.
2015. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok,sajnos még. Minden perc ünnep és ajándék amit vele tudok tölteni,bár tudom hogy csak én érzem így,ő nem.
2015. nov. 23. 22:10
 13/13 anonim ***** válasza:

"kialakul Nála,vagy nem lesz semmi különös,megy tovább minden,mintha mi sem történt volna?"

Megy minden tovább. Tekintve hogy ez csak a te fejedben létező dolog, így nem hat ki rá.


"És ti mennyi idő múlva faradtatok bele a viszonzatlan szerelembe? Nem kevés ez a 4 hónap?"

Nem hogy nem kevés, de még sok is. Eddigi kapcsolataimból azt szűrtem le, hogy vagy azonnal megvan két ember között a vonzalom, vagy soha nem is lesz. 1-2 hét alatt le lehet szűrni mi a helyzet.


"De azért arra is van esély hogy ha erzekelni kezdi hogy egyre kevésbe érdekel ő engem,akkor elkezdem érdekelni én őt?"

Nem sok, valószínűleg talál valakit akihez vonzódhat és eszébe se fogsz jutni.


"Mert hiányzik majd neki a törődés,figyelem,kedvesség."

Amit majd megad neki más, mert szemmel láthatóan nem tőled várja el. Főleg ha lányról van szó, akkor a finom bunkóskodás, "incselkedés", rosszfiús viselkedés sokkal nyerőbb. Neki azt kell éreznie hogy te is nehezen megszerezhető vagy, és őt is büszkeséggel töltse el az hogy elcsábított téged. Nem azt hogy egy pincsikutya vagy aki minden kívánságát lesi.


"Nem tudok,sajnos még. Minden perc ünnep és ajándék amit vele tudok tölteni,bár tudom hogy csak én érzem így,ő nem."

Ilyen nyálas dumát. Gondolj arra, hogy esténként mégis más Qrogatja és nem te. Ráadásul minél hamarabb túllépsz annál hamarabb találsz valakit aki viszonozza az érzéseid.

2015. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!