Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehet az, hogy akárkivel...

Miért lehet az, hogy akárkivel próbálok összehaverkodni, egyhangú, általában egyoldalú beszélgetéseknél sose jutok többre?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozok akárkivel, mégha közös hobbi is van, vagy esetleg hozzám hasonlóan kicsit visszahúzódó ember, jobb esetben addig jutok vele, hogy facebookon elchatelünk egy ideig néha (mondjuk témákat akkor is általában én hozok fel), aztán ha élőben odamegyek hozzá ott áll előttem feszülten, és várja hogy vajon mit akarhatok.

Általában ez történik.

De miért nem történhet az, ami másoknál, hogy egyszer beszélget velem a másik, aztán utána ha meglát lelkesen köszönünk egymásnak, aztán elkezdünk beszélgetni valamiről, ahogy normális lenne, ahogy másokkal van?

Engem miért csak megtűrnek az emberek (már aki megtűr), és senki se képes megkedvelni esetleg?

Az baj, hogy egyáltalán nem vagyok vicces, poénkodni nem tudok?


2014. febr. 18. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Létezhet, hogy ez, hogy nem poénkodok, viccelődök, ez az egyetlen hiba?
2014. febr. 18. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ez lenne az egyetlen hiba.

MINDENKI elfordul tőled? Mindig csak visszahúzódó embereknél próbálkozol? Mert ha nem, és már mindenfélét megpróbáltál, azt javaslom (nem bántásból), hogy nézz egy kicsit mélyebben is magadba. A poén csak egy dolog a sokmillió közül ami alapján megítélek egy embert. Lehet, hogy van valamilyen szokásod ami mindenkinek kellemetlen. De így látatlanba lehetetlenség segíteni....

2014. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már ezzel kb 15 éve... már beletörődtem.
2014. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én meg 31 éve de már lesza...rom


kettőn áll a vásár hogy szokták modani

2014. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy!

Ne higgy azoknak, akik szerint nem kell megfejtened ezt a nagy titkot!

Soha ne add fel a keresést!

Sokan vannak így, ahogy te, van aki hamar átlendül ezen és olyan is van, aki évtizedekig próbálkozik.


Igen, az is benne van a pakliban, hogy nem változik. Nem kell félni a lehetőségektől.

Félni attól kell, hogy lemondasz arról, hogy megtaláld önmagad.

Bár közhely, de mégis ez a legfontosabb szerintem, hogy ismerd meg önmagad.

2014. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!