Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek nevezik ezt a lelki...

Minek nevezik ezt a lelki jelenséget? 15/L

Figyelt kérdés
Tavaly is kilencedikes voltam ahogy most. Borzalmas évem volt. Lehet hogy más szerint semmiségek miatt lettem akkor depressziós de nekem tényleg borzalmas volt. Sulit váltottam és az új hely és a bukás együtt túl sok volt. Igyekszem beletörődni. Úgy érzem jó úton járok de ahogy tellik az idő egyre rosszabb. 7éves korom óta minden este sírva alszom el és tavaly óta minden késő délután remegek. 4.-es korom óta evés zavaraim vannak (mások szerint) utálok enni nekem ez a természetes és kész. Idén össze barátkoztam egy lánnyal aki ismeri a tavalyi varátnőm az osztályból. Ha olyanokkal vagyok akik nem rokonok de szeretem őket akkor nem tudok elöttük enni. Ezért a végzős csaj azt hiszi fogyózom mert ha ő egy asztalnál van velem akkor nekem nem kell ebéd. Ma egy gyenge állapotomban talált meg. Amikor ránéztem eszembe jutott a tavalyi év és rosszúl lettem. Mintha a forróság csöpögött volna rólam, a gyomrom és az arcom lángolt, belső remegést éreztem és szédülést. Egyszerűen nem tudtam megülni mellette.Muszáj volt kimennem a mozsdóba sírni hogy senki ne lásson. Nem merek mások elött sírni. Egész délután vártam hogy jobban legyek. Este megint át jött a csaj és akkor már jól voltam.

2015. nov. 24. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szükséged. A serdülőkori hormonok kihatnak a lelkivilágodra és az agyadra mennek. Szólj a szüleidnek erről és, hogy segítségre van szükséged.
2015. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valszeg a szervezeted ki van merülve mert nincs energiája mert nem kap elég tápanyagot, ilyen jönnek a remegés és rosszul létek.

a test meg kihat a lélekre és fordítva


amíg nem tudod magad jól érezni az életben ebben a depis körben lesze életed végéig, és indig is lesz min sírnod továbbra is

ha ennél(hasznos tápanyagot), feltűnne, ahogy áramlik beléd az energia és jókedv

2015. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog. Minnél kevesebbet tudnak rólam mások annál jobb. Vannak dolgok amiket komoly nehézséget okoz elmondani másoknak. Nem akarok senki elött pl elsírni magam vagy remegni...stb.
2015. nov. 24. 23:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát magában a kérdésben konkrétan nem tudok segíteni. De egy tanácsot szeretnék adni. Ha így folytatódik ez a szorongás, akkor szerintem fordulj orvoshoz. Nem azért, mert elmebajos vagy, csak szerintem jót tenne egy pszichológus. És egyébként az jó, hogy felismered a problémát, nem zárkózol el előle.

A bukáson próbáld túltenni magad, én ebből a kérdésből annyit leszűrtem, hogy nem azért kell ismételned, mert egy semmirevaló buta liba vagy, hanem a problémáid és az új iskola miatt.

Remélem javulni fog a helyzeted, kérj segítséget a környezetedtől vagy orvostól. Addig is kitartás! :)

2015. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hetente kb 2-3ebédet hagyok ki. Az nem olyan sok. Ha pedig huzamossabb ideig eszem naponta háromszór akkor meg azért lesz depis hangulatom. Csak az érdekelne hogy van e ennek a dolognak neve hogy utánna tudja bézni. Mert bántó hogy van egy barátnőm és rosszúl leszek ha a közelembe jön.
2015. nov. 24. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen van neve. De pusztán egy tüneteggyüttesből egy átfogó véleményt nem lehet alkotni. Mindenképpen fordulj szakemberhez. Első körben pszihologushoz aztán esélyes egy komolyabb terápia. Hallgattam pár évet pszichológiát de a táplálkozás zavar és az antiszociális viselkedés soha nem jelentett jót.
2015. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De! Lelkibeteg vagy. Nem degradállal,segítenék
2015. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szorongás, generalizált szorongás. nyilván nincs rendben valami a szüleiddel, vagy a gyerekkorodban volt valami nagyobb trauma.
2015. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te jól érzed magad ezekkel az emberekkel?

Nincs közös mekizés vagy pizzázás?

Súlyproblémáid vannak és azért nem eszel?

Úgy látszik mégis szeretnéd, hogy páran tudjanak a problémádról, azért tetted fel ide a kérdést, mert egyedül nem tudsz megbirkózni vele.

2015. nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feltétlenül orvossal beszéld ezt meg!

Nem hinném hogy égbekiáltó probléma lenne, de itt nem találhatsz rá megoldást!

Ahhoz beszélgetni kell!

2015. nov. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!