Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért mondják kapuzárási...

Sokan miért mondják kapuzárási pániknak ha valaki felnőtten elkezd egy új hobbit?

Figyelt kérdés
Tipikus példa hogy családapák vesznek egy harley-t és elkezdenek motorozni, vagy az én apám 50 évesen kezdett el most horgászni, utoljára gyerekként csinálta.
2015. nov. 25. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Azért van különbség, hogy Harley-val motorozok, Ferrarival száguldok, vagy elkezdek horgászni.
2015. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi a különbség? Pénzt leszámítva.
2015. nov. 25. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Nem a kocsi vagy egyéb hobbi számít, hanem a mögöttes tartalom. Ha az új dolgokkal akarja kompenzálni az idő múlását akkor kapuzárási pánikja van. Ilyenkor van az, hogy apuka ráun a családra és még az estéket is a garázsban tölti az új játékával. Vagy anyuka megzakkan és kínosan nomeg túlzóan elkezd a külsejével foglalkozni.


Az hogy apád pár hetente elugrik horgászni messze nem kapuzárási pánik, most van hozzá kedve, most ér rá. Én kb 5 évente előszedem a gyerekkori hobbim a gyöngyfűzést, szóval egy jó pár kapuzárási pánikon én is túlestem már...

2015. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kapuzárási pánik.
2015. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egy átlag fiatalnak miből telne Harley-ra meg hasonló drága dolgokra? Elvileg ha van egy kis esze,és nem dőlt rá a bank meg a családja semmilliomos ,akkor lakásra gyűjt sokáig,vagy hitelbe veri magát, meg valami átlag használt autója van,aztán jön a család,az rengeteg pénzt elvisz,és mire felnő a gyerek addigra talán jut "luxus" dplgokra pl drága hobbi meg Harley.. Nem kapuzárási pánik ez csak időrend.
2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hobbira még nem is hallottam ezt a kifejezést, hogy kapuzárási pánik. Azokról a férfiakról szoktam hallani, akik lassan közelednek a negyvenhez és nincs szinte semmilyen kapcsolatuk és már mindent megtesznek azért, hogy valakijük legyen.
2015. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kapuzárási pánik amikor egy 50-60 éves ember bepánikol és elkezd úgy viselkedni, mint egy 20 éves. Teszi magát olyan ruhákat vásárol amit a fiatalok hordanak, új kocsit vesz és fiatal lányokkal próbál randizik. Elkezd gázul viselkedni mint egy ripacs. Ezekkel a dolgokkal akarja kompenzálni azt, hogy már öreg ezért hívják kapuzárási pániknak, mert úgymond bepánikol és hirtelen megváltozik/ kifordul önmagából.
2018. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember hülye, maguk se tudják, miket mondanak és miért.

Bár nem tudom elképzelni, hogy valaki annyira hülye lenne, hogy a horgászást a kapuzárási pánik tünetének tudja be.

Ha a motort a motorozás kedvéért veszi, nem azért, hogy fiatalos szexy trendi fancynek tűnjön, akkor az is teljesen rendben van.

2018. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!