Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gollam / Szméagol micsoda?...

Gollam / Szméagol micsoda? Hobbit, vagy olyan "valami" mint Gríma? Vagy esetleg valami egész más?

Figyelt kérdés

Csak mert ezt is, azt is hallottam... Meg, hogy valami vizitőrsből származik. És am hány éves kb.?


Előre is köszi!



2014. nov. 25. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbit. Csak eltorzult a barlangban éléstől meg a Gyűrűtől.
2014. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbit, de egy átlag hobbithoz képest iszonyatosan öreg, és a gyűrű ereje nem csak a lelkét, hanem a testét is teljesen eltorzította.
2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hobbit, aki Nősziromfölde közelében egy folyóparton élt (innen a ,,vízitörzs"). A folyóban találta a gyűrűt a barátja, akit ő megölt és a gyűrűt magához véve elbujdosott a hegyekbe és ott eltorzult testileg és lelkileg egyaránt.

Hobbit-élettartam szerint már rég meg kellet volna halnia de a gyűrű hatása miatt él még mindig, szóval öregebb, mint az összes többi hobbit a a történetben. (:

2014. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 26. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

562 év telt el a gyűrű megtalálásától a haláláig + még ahány éves előtte volt.

Amúgy Gríma sima ember volt.

2014. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!